Odak Yalanını EUR Azaldıkça nerede?

Döviz bu hafta ana eylem Euro oldu. Ve hala, orada her para birimi karşı bir kaya gibi düşüyor. Bir önceki hafta ile karşılaştırıldığında niyetle dönüş sebebi karın üstüne (Menkul Kıymetler) kurumsal borç satın alma programı duyurdu başlayacak Salı günü (aslında bir söylentiydi) ilan eden (Avrupa Merkez Bankası), ECB, daha sonra Merkez Bankası tarafından reddedildi, nezaket geliyor.

Bu Federal Rezerv'in parasal genişleme ile uzun yıllardır çalışıyor ABD, borç ile sınırlıdır almış olduğu borcu vardır, hatta bir sürpriz olarak geldi. Satın almak istedikleri varlıkları bulmak zor olan Avrupa Merkez Bankası için varlık 1Trillion Euro bilanço büyüklüğü artırmak için umutsuz, ama konudur. Bakın, bu karşılaştırma, Amerika Birleşik Devletleri bir merkez bankası ve bir hükümet vardır. Avrupa, ancak bir merkez bankası ve birden fazla hükümetler vardır.

Bilanço onların boyutunu artırmak için arayış içinde, ECB güçlü şu anda bu reddetmiş olsalar da kurumsal borç almak, olabilir. Bir ateş olmayan yerden duman çıkmaz ancak, tüccarlar gibi, çok iyi biliyoruz. Bu söylenti piyasaları için bir test olabilir ileri sürüldü gibi ve biz, şimdi piyasa tepki olarak eğitimli bir tahminde bulunamayız. Örneğin, EUR / USD de 1,28 yukarıdan neredeyse 1.26 düştü, hareket boyunca az ya da sıçrama olması.

Emtia para birimleri olarak, Kanada faiz oranı kararı geçen gün Banka Kanada parlamentosunda talihsiz olaylar gölgesinde, bu nedenle CAD çiftleri hala aslında Kanada Banka ekstresi tepki olduğunu farz edelim.

STRATEJİMİZ BU HAFTA KAPATMAK İÇİN

Şahsen AUDCAD paritesi ulaşmak ve bu hafta içinde bu girişimi, AUD CAD güçlendirilmesi veya zayıflaması ile olmak beklerler arıyorum.

EUR / USD paritesi için geri geliyor, 1.2640 alanında bu seviye, ticaret hafta sonuna kadar net bir alıcı olduğumu. Piyasa ters düşen bir kama formunda görünüyor saatlik grafik gösterir. Eğer piyasalar bu senaryolar doğrulayabilir görülecektir.

Eğer para ticaret için komisyoncu ihtiyacınız varsa, Onaylanmış ve Test döviz ve İkili Seçenekleri Broker bakmak. Sadece çok iyi online broker özelliği.

İlginizi Çekebilir: