Güç Defter, KEPCO Japonyaya Karakaya ticaret getir

 

Cryptocurrency pazar kırmızı büyük cryptocurrencies ile zayıf kalmaya devam ediyor. Bitcoin (satış baskısına dayanamadı bir kez BTC), Son 24 saat içinde %7.4 kaybetme $9,813 de ticaret. Trump 15 Aralık ' a kadar Noel tatil sezonu sırasında sorunları önlemek için, son zamanlarda duyurdu Çin tarifeler erteledi bu (BTC) Bitcoin satmak için nedenlerinden biri-kapalı.

Şimdi (BTC) Bitcoin risk karşı bir engel, altın benzer olarak işlem gören bu giderek daha açık hale geliyor. (ETH) Ethereum $181.56 ticaret için %12.9 kaybetti. (XRP) Ripple $0.2573 ticaret için %13,2 kaybetti. Son 24 saat içinde zemin kaybetmiş olan diğer altcoins-$1.23, %3.6 Leo (LEO), (LTC-$73.36, -14.3%),-$76.48, -9.3%-3 dolar 47 sent, -15.4% (EOS), Monero (XMR) EOS (- 2.4$, -13.9% OKB), Cardano (SERMAYE--13.9 304.38$%) Bitcoin Nakit (HT-yaklaşık 647$, -6.4%) Huobi ve OKB (ADA-$0.0465, -12.4%) vardır ve 93.08$, -8.6% Yıldız-0.0691$, -6.6% (XLM), (ATOM-$2.74, -16,4%) Cosmos, Dash (DASH) ve Tron (TRX-$0.0174, 14.4%).

 

Hükümet düzeyinde girişimler

İNGİLTERE Emeklilik ve yardım ajansı ödeme ağ parçalayıcı olarak izleme blockchain

İNGİLTERE Emeklilik ve sosyal yardım ödemeleri ajansı sektörü dishevel olabilecek yenilikler gibi (BURADA) blockchain ve dağıtılmış muhasebe teknoloji işaretlenmiş vardır. Bu DWP ödemeleri artırarak çerçeve olanakları izleyen (DWP) İş ve Emeklilik Bölümü dijital ödemeler ve bankacılık sisteminin Richard Laycock, Müdür Yardımcısı, söyledi. DWP İNGİLTERE'NİN refah ve emeklilik politikaları yönetir.

Bir girişim için dönüştürmek hakim ödeme sistemi “verimli, modern, hızlı, ölçülebilir, esnek, yenilikçi ve 7/24,” bu DWP izleme blockchain ve BURADA Olası yıkıcılar için bir ödeme ağ. İlgili BURADA, Laycock daha söyledi: “Biz başlamadan görmek ilk tam üretim uygulamaları gibi Santander Bir Ödeme FX. Faydalar veri güvenli değişmez bir defter saklanır iken işlem yapma ile ilişkili azaltarak zaman, maliyet ve hata oranı vardır.”

Açık bankacılık yeni iş modelleri ve ürünler izin verebilecek Laycock de dikkat çekti.

 

Özel sektör girişimleri

Samsung Blockchain Anahtar deposundaki Bitcoin için destek içerir

Güney Koreli tüketici elektroniği devi Samsung Blockchain Deposunun, merkezi olmayan uygulamalar için bir mağaza (BTC) Bitcoin için destek ekledi. Samsung Geliştiriciler web sitesinde verilen bilgilere göre, bu Sayede artık Klaytn, Kore ınternet kurumsal Kakao yerli Bitcoin kripto ile birlikte destek verdi.

Blockchain Deposunun Samsung altı akıllı telefon sürümleri ile uyumludur. Galaxy S10e, Yani, Yani+ Yani 5G, Not 10 ve Not 10+ onlar. Ayrıca, Blockchain Deposunun altı yargı, yani Kanada, Almanya, Güney Kore, İspanya, İsviçre, ABD ve İngiltere'de sunulmaktadır.

Bu Sayede ilk blockchain bir parçası olarak tanıtıldı ve DApp Yazılım Geliştirme Kiti (SDK) geçen ay Samsung tarafından açıklandı. Kit hesap yönetimi ve aynı zamanda yedekleme, dijital imza kolaylaştırma ve ödeme tesis sağlar. Daha önce, Anahtar sadece blockchain Ethereum destek veriyordu.

Daha önce Ağustos, Samsung vardı onun genişletilmiş SDK sunan iki yeni imkanlar – bir AI-tabanlı dijital analiz DApp adlı “Jüpiter” ve bir QR kod tabanlı P2P cüzdan, dublaj “Mars.” Her iki tesis de Samsung akıllı telefon Galaxy Yani son sürümleri içinde yer almıştır.

 

Google cloud Cypherium ile el katıldı

Google'ın bulut bölüm Cypherium ile bir ortaklık içine girmiştir; kurumsal hem ölçülebilirlik ve Ademi sunan blockchain ağ duruldu. Ortaklık kapsamında, Google Cloud müşterileri Cypherium var blockchain çözümler erişecektir. Cypherium saniyede binlerce işlem kolaylaştırır, gizlilik ve birden çok blockchain uygunluğunun yanı sıra kurumsal blockchain bir çözüm sağlamak için iddia ediyor.

Cypherium CEO Gökyüzü Guo açıklamalı şu konularda ortaklık: “Biz mutlu olmak işbirliği ile Google Cloud sağlamak işletmeler ile bir tam-yığın çözüm için koşum Potansiyeli Bu paradigma değiştiren bir teknoloji. Finans sektörü dışında ve BURADA çözümler için piyasada artan talebi bu işbirliği taahhüdümüz diskler.”

Cypherium bir turing-tam bir sanal makine, Java ile kodlanmış, akıllı sözleşmeler çalıştırmak için kullanır. Özellikle, Cypherium ayrıca Amazon Web Services ve IBM Bulut ile ortak bir anlaşma imzaladılar vardır.

 

Elektrik Muhasebe ve Kansai Elektrik tam blockchain deneme

Enerji veren Avustralya'nın Güç Muhasebe, teknoloji ve Japonya'nın Kansai Electric Power Co ile ilgili. (KEPCO), başarıyla Osaka tarife UYGUN (yem) aşırı güç sonrası için platform peer-to-peer çalışan bir blockchain yargılanması tamamlandı.

Platform KEPCO otomatik olarak ve özerk aşırı güç P2P bir ticaret gerçekleştirmek için, cryptocurrency ile yerleşim yerleri de dahil olmak üzere kolaylaştırır. Fumiaki Ishida, KEPCO temsilcisi Genel Müdür, detaylı gelişmesi: “Ancak orada hala pek çok sorun gibi değişikliklerin ilgili kanun için ticarileştirilmesi, Güç Defter var ürün hediye önemli fırsatlar için tüketiciler için satmak onların aşırı enerji de daha avantajlı fiyatlar ve tüketicilerin satın almak için daha uygun fiyatlar.”

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: