Şubat 5 Lider Cryptocurrency Hikayeleri 2018

Kripto döviz piyasasında bu ayın ilk günü düştü, para birimleri ve İCOs kripto ile ilgili reklamların yasaklanması için Facebook kararının ardından. Hükümetin yasadışı faaliyetleri için kripto para kullanarak önlemek için gerekli adımlar alabileceği Hindistan Maliye Bakanı Arun Jaitley geçtikten sonra satış baskısı arttı. İle (Korku, Belirsizlik ve Şüphe) medya yayılmış Homo ne Hindistan hükümeti bir bütün olarak kripto para yasağı planlama olduğunu belirterek, manşetler. Netlik Hindistan Maliye bakanından ifade ile ilgili olarak ortaya çıktı Bitcoin ve diğer kripto para birimleri hafta sonu kurtarıldı. Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine yatırım fırsatı kaçırmış olan güçlü yatırımcıların çok daha düşük seviyelerde girebilirsiniz bir kaza tetiklemek için korku yaratmak için ana akım medya üzerindeki etkisi kullanan kripto döviz piyasasında yatırımcılar arasında gerçek bir duygu. Önemli paralar ile ilgili önemli gelişmelere bakalım.

 

Bitcoin
Nedeniyle çok sayıda hack olayları için, yatırımcılar Bitcoin mağazası için tavsiye edilir ve diğer kripto para birimleri çevrimdışı. Kağıt cüzdan güvenli bir şekilde kripto para tutmak için harika bir seçenek. Ancak, bu amaç için her zaman bilinmeyen bir online kaynak kullanarak önlemek için daha iyidir. Son zamanlarda, kağıt cüzdan oluşturmak için online bir çözüm kullanmak için ücretsiz CryptoStorage, açık kaynak ve başlatılmıştır. Tüm özel anahtarlar kullanıcının tarayıcıda oluşturulur ve hiçbir bilgi üçüncü kişilere gönderilir. Ayrıca, (Bitcoin Nakit, Tire, OmiseGo, Litecoin, Zcash, Monero, Ethereum Klasik, vb) birden fazla para birimini destekler.Bitcoin dışında.

Bu Bitcoin $8,000 seviyeleri Bitcoins satın alma ve satış kolaylaştırmak başladığını açıkladı fiat para mobil ödeme kolaylaştırır, Kare Nakit, bir şirket aşağıda dövülmüş aşağı iken. Kare Nakit Jack Dorsey, CEO'SU da Twitter CEO'SU ve kurucusu.

Bitcoin ağ karşılaştığı temel handikap ölçülebilirlik ve Yıldırım Ağ durumu değiştirmek için bekleniyor. Geçen hafta, Yıldırım Ağ ödeme kanalı sayısı 1000'e ulaştı.Daha fazla burada ve burada okuyabilirsiniz.

 

Ethereum
Ethereum platformu merkezi olmayan uygulama geliştiricilerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Bu bağlamda, Ethereum gücünü bireyler ve işletmeler yardımcı olan ConsenSys, blok zincir yazılım teknolojisi firması, AB Blockchain Rasathanesi ve Forum üzerinde Avrupa Komisyonu ile AB pazarına yararına blok zinciri teknolojisi bilgi uygulamak için çalışacağını açıkladı. Daha fazla bilgi edinin.

 

Ripple
2018 gerçek zamanlı brüt tasfiye platformu dalgalanması olmadı. Yerel para birimi XRP olan 60 dolar düşük geçen Cuma günü düştü. Ocak ayının ilk haftasında, Ripple (XRP) paranın 3.80 dolar yüksek dokundu. Düşüşe rağmen, pek çok kripto uzmanları, bir Dalgalanma 2018 kripto para birimleri arasında karanlık ATI olduğuna inanıyorum. 100'den fazla bankalar, işletmeler, teknoloji devleri ve finansal kurumların bir konsorsiyum tarafından desteklenmektedir. Cuma günü, İspanyol bankacılık grubu Santander dört ülkede App güçlü bir Dalgalanma yuvarlandı. Mobil uygulaması Ripple xCurrent platformu üzerine kuruludur. Daha fazla bilgi edinin.

 

Durum (KULLANILMAKTADIR)
Tüm kripto pazar kırmızı boyalı iken, günlük akıllı telefon kullanıcıları için blok zincirinin faydaları getirmek için tasarlanmış KULLANILMAKTADIR, belirteci temsil eden bir Durum, Ethereum hafif bir müşteri, $0,23 ticaret 19'unu kazandı. Durum hem Android ve iOS sürümleri akıllı telefon kullanıcıları için kullanılabilir. Durum merkezi olmayan web (gönderme, alma ve saklama), tarama, sohbet, ve ödemeleri kolaylaştırır. Geliştiriciler iOS ve Android, birkaç gün önce 0.9.13 sonraki alfa sürümünü yayımladı. Ayrıca, projenin ilerleme durumu hakkında bilgi verdiler. En çok izlenen kripto para birimleri biridir. Daha fazla bilgi edinin.
 
 

Adl Bizim

Bitcoin. Bu altcoin var geri gidiyordu sonra dokunaklı bir düşük yaklaşık 3,8 Perşembe günü. Ancak, temel olarak, tüm bu olumlu gelişmelere olumsuz propaganda sağlanıyor. Teknik olarak, Bitcoin grafiklerde düşüş görünüyor. 8.800 civarında mevcut düzeyinde önemli bir direnişle karşı karşıya bulunuyor. Stokastik osilatör hala ayı diliminde. Kısa geçerli senaryoda gitmek akıllıca olacaktır bu nedenle, inanıyoruz.

8,200 yakın kısa pozisyon açmayı tercih ediyoruz, 9,500 yukarıdaki zorunlu bir kaybı durdurma emri ile. Kısa pozisyon bir sonraki büyük desteği bulunduğu 6.700 yakın karşılanacaktır.


 
 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Eter. Sonra yönetmek için kalın üzeri $1,000 için en Ocak, Eter, yerel para biriminin popüler Ethereum platform var, Kırılan önemli destek seviyesi yaklaşık 980. Stokastik göstergesi de düşüş bölgesine girdi. Bu nedenle, Ether daha da 660 sonraki ana destek seviyesine ulaşmak için düşüş bekleyebiliriz.

Eter fiyatlarındaki düşüş ticaret, opsiyon yatırım yaparak olabiliriz. Bu seçenek, bir hafta süreyle geçerli olmalıdır. Ayrıca, ETHUSD çifti 850 $yakınlarındaki crypto döviz piyasasında işlem olmalıdır.

 

 

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: