Fed Kararı RWE bu Düşüş Kırmak

 
Enerji şirketleri için geldiğinde, RWE (ETR:) RWE AG ilginç bir durum. Gaz, kömür ve nükleer santraller, yenilenebilir enerji, vb üretilen petrol, gaz ve linyit üretiminde uzmanlığı, yanı sıra elektrik var. Aslında Avrupa'nın en büyük şirketlerinden biri olan ve 60 bin civarında kişi çalışıyor. Ayrıca 15 milyon fazla ev güç onlar, €40billion daha fazla yıllık satış ile.

RWE Almanya orta ve Doğu Avrupa pazarlarında, Hollanda, İNGİLTERE, Çek Cumhuriyeti ve diğer birçok ülkede mevcut. Gelir yereldir, bu nedenle şirket gerçekten (Avrupa Merkez Bankası) Avrupa Merkez Bankası tarafından yapılan para politikaları ve döviz dalgalanmalarından etkilenmez Avrupa üzerindeki bu odaklanma anlamına gelir. Bununla birlikte, petrol ve doğalgaz gibi emtia piyasalarındaki fiyat dalgalanmaları bağlıdır.

Finansal krizden önce onlara 2008 yılında baktığımızda RWE özellikle ilginç. Hisse fiyatı 100 €neredeyse/share €10/share altındaki seviyelere geriledi, bu yıl 28 Eylül'de €9.20/share düşük bir isabet. Ancak, bu seviyeye ulaştıktan sonra daha düşük bir artış oluşturduğu, baş ve omuzlar ters bir desen hızlı bir hareket başlaması izledi. Bu ölçülen hareket ulaştığını piyasa tarafından teyit anlamda oldu.

Piyasa şimdi daha büyük bir derece bir baş ve omuzlar desen şeklinde başlıyor gibi görünüyor. Sağ omuz için yeni bir konsolidasyon bölgesinde €14/share arasında olmak ve 12/share €gibi görünüyor.

Daha yeni spike nedeni RWE de dahil olmak üzere) bazı kamu hizmeti şirketleri (atom stres testi geçti son zamanlarda ilan eden Alman devlet yetkilileri, geliyor. Bu haber RWE ve EON hisse senedi fiyatları kabaran fazla 16% Yukarı, RWE ile o gün gördüm.

Merkez bankalarının ucuz para piyasaları sular gibi 2008'den sonra, borsa beklentileri, dünya çapında aştı. Ancak, bu şirketin hisse fiyatı bir düşüş eğilimi devam olarak RWE durumunda değildi. RWE farklı bir şekilde merkez bankaları hareketli o hareket eden hisse senedi türden olabilir. Fed olayları hızlandırmak için hazırlanıyor şimdi, RWE sonunda sıçrama için hazır olabilir. Fed tarafından bir hareket tüm dünyayı değil, sadece Amerika Birleşik Devletleri üzerinden piyasaları etkileyecek olmasıdır.

Tüm yukarıda nedeniyle, eğer €14/share düzeyi bozulmuş bir arama seçeneği tercih ediyorum. Ayrıca para çıkıp bir ay son kullanma tarihi kullanmanızı tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir: