Siyasi Belirsizlik Euro Dolar Zayıf Tutar

 
-Daha yüksek ile birleştiğinde beklenen maaş artışının daha fazla---beklenen daha düşük işsizlik oranı, bu hafta başlarında selloff ABD doları tetikledi. Dolar karşısında güçlendiren para biri Euro ve dolar. Euro Bölgesi beklenenden daha iyi Üretici Fiyatları Endeksi (ÜFE) okuma aynı zamanda güçlü kalmak Euro dolar destekli. Ancak, 2 Şubat 1.0828 bir yüksek kayıttan sonra, AVRO düşmeye başladı. Bu düşüşün ana nedenlerinden biri Fransız seçimlerde milliyetçi ve AB karşıtı partilerin Olası artış konusunda artan bir endişe var. Ancak, aşağıda ayrıntılı olarak, azalan bir not AVRO tutmak için beklenen birkaç diğer faktörler vardır.

Yaklaşan Fransa seçimlerinde bir kez daha uluslararası yatırımcılar arasında siyasi endişeleri artırdı. Böylece, güvenli liman paraları bir kez daha talep var. Politik risk (Yükümlülükleri Assimilables du Trésor) Fransız Yulaf faizleri keskin bir artış sonuçlandı. Bu Euro dolar üzerinde ciddi bir baskı oluşturuyor.

Fransız seçimlerinde Marine Le Pen ilk turda kolaylıkla kazanması bekleniyor. Ancak, siyasi analistlere göre, ikinci turda kazanan Le Pen için zorlu bir görev olacaktır. Yine de, yatırımcılar paralellikler Brexit referandum ve ABD Başkanlık yarışında Donald Trump beklenmedik zafer şok edici sonuç ile çizilebilir olarak risk almak istemiyorlar. Böylece, yatırımcılar yavaş yavaş güvenli liman yatırımları için Euro hisselerini sattıktan sonra değişiyor.

Ortak ECB ve Pazartesi günü Banka Slovenije konferansta bir konuşma verirken TÜFE (Tüketici Fiyat Endeksi) okuma henüz enflasyonun almış olmasına rağmen sağlam bir artış göstermeye olan Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi belirtti. Böylece, Draghi göre, teşvik programının bir devamı şarttır. Görüş Euro dolar kasvetli bir görünüm yarattı.

Dolar bu durumda, şimdiye kadar piyasada sadece iki oran zamları fiyatlı olduğunu. Ayrıca, ABD doları karşısında son düzeltmeden sonra yatırımcılar için daha cazip hale gelmiştir. ABD ekonomisinin yakın tam istihdam edilir. Böylece, yukarıda açıklanan detaylara göre, AVRO daha düşüş bekliyoruz.

Dün AVRO / 1.0720 önemli destek seviyesini kırdı. Parite için bir sonraki önemli destek 1.0420 var. SİNYAL göstergesi ana hat sinyal çizgisinin altında geçti. Satıcılar şu anda kontrolünde olduğunu gösterir. Yani, döviz çifti daha da düşmesi yüksek bir olasılık var.

Bir tüccar kısa 1.0680 yakınlarındaki EUR / USD paritesi tahmin edilen düşüş faydalanmak için gidebilirsiniz. Son günlerde keskin düşüş göz önüne alındığında, kaybını durdurmak amacıyla zorunlu 1.0780 yukarıda yerleştirilmelidir. Kısa pozisyon çifti 1.0450 en düşük değerler aldığında karşılanabilir.

İkili bir tüccar AVRO / çift düşüş kazanmak için düşük ya da aşağıda bir sözleşme satın alabilirsiniz. Pozisyon çifti 1.0680 yukarıdaki esnaf alınması gerekir. Ayrıca, düşüş için yeterli zaman tanımak için, sözleşme yedi işlem günü önce satın aldığınız zaman sona.

İlginizi Çekebilir: