Bitcoin Nakit Sinyalleri yeni bir İvme Eksikliği üzerinde Düşüş

 
Ağustos ayında blok zinciri ağ çatallaşma tarafından oluşturulan (SERMAYE) Bitcoin Nakit, kripto para birimi geçen hafta sonu 510 $seviyelerinde ABD doları karşısında ticaret artış yaklaşık 150$. Bu BCHUSD Ağustos ayı ortalarında $972 yüksek kaydetmişti. Ancak, kar rezervasyon Bitcoin Dalı bu ayın başlarında $279.10 bir rekor değerinden fazla kaybetmek gördüm. Şimdi, son birkaç seans içinde görülen yükseliş kesinlikle heyecan vericiydi ve büyük bir miting umuduyla canlanan. Ancak, aşağıda açıklandığı gibi, miting ve uzun bir düşüş yakında beklenebilir için son olmayabilir.

Tarihi itibariyle, SERMAYE ile ilgili çiftleri küresel birimlerin yaklaşık %50 Bithumb, Güney Kore kripto para bozdurma etrafında merkezli vardır. Coinone ve Korbit hangi BCHUSD çifti en çok satılan diğer iki büyük değişiklik. Bu üç borsaları küresel SERMAYE esnaf %65'i için hesap. Basitçe söylemek gerekirse, Bithumb döviz BCHUSD çiftinin Listeleme öncelikle hacim ve fiyat keskin bir artış neden olur. Bu Qtum paranın hızla artması, Bithumb liste gün içinde bellidir. Benzer bir olay şimdi Bitcoin Nakit olarak görülüyor.

İkinci olarak, Bitcoin Nakit olarak çatal, yakında piyasaya tanıtıldı gibi yatırımcı tabanını yerleşik büyük miktarlar üretmek için kripto para birimi etkin olmadan bir Bitcoin sahibi olanlara verildi. Bithumb de döviz ticareti için BCHKRW çifti sundu. Bu da fiyat ve hacimde ani artış için bir sebep yoktur.

Kripto para birimini birleştirmek ve tek arasında sigara kullanımı artıyor onun yatırımcılar bir yükseliş içinde kalır. Şu an itibariyle, SERMAYE tarafından desteklenen çok az veya hiç gerçek ticari işlemler ile sadece spekülatif bir kripto para birimidir. Böylece, sadece fiyat keşif sürecinin bir parçası olarak mevcut ralli görebiliriz.

Aksine, Dolar Aralık ayında Fed oranında zam beklentisiyle güçlendiriyor. Ayrıca, Senato vergi reformları için zemin hazırlıyor hangi bütçe planı geçti. Böylece, temelde, BCHUSD çifti bir düşüş tahmin ediyoruz.

Teknik olarak, BCHUSD çifti 444.50 direnç karşı karşıya. Stokastik osilatörü aşırı alım bölgesinde bulunmaktadır. Böylece, kripto para biriminin değer bir düşüş tahmin ediyoruz.

Beklenen düşüşten kazanmak için, 444 yakın kısa gitmek, 477 yukarıda bir kaybı durdurma emri ile istiyoruz. Buna karşılık, kitap kar için bir emir 380 yakınında yer alacak.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: