Pound Sinyalleri AB Yumuşatır gibi Brexit üzerinde Durmak Yükseliş

 
Birkaç örneği saymazsak, EURGBP çifti 0.8780 ve 0.8980 arasında son üç aydır aralığa bağlı olarak kalmıştır. Euro dolar büyük ölçüde dolar karşısında kazandığı halde, Pound hakim etmek mümkün değildi. Çünkü, Pound temelde gözardı edilir. İNGİLTERE ekonomisi ekonomistler tarafından beklenen bir düşüş beklentilerini boşa çıkardı. Güçlü tüketici harcamaları, son zamanlarda biraz zayıflık gösteren olsa, İNGİLTERE ekonomisi yenilemeye devam ediyor. Bu nedenle, Euro, Sterlin karşısında yer kazanmak mümkün, Euro Bölgesi sağlam bir iyileşmeye rağmen. Pound, tam tersine, Euro karşısında aşağıda nedenlerle güçlendirebilir.

Analistlere göre, AB kesinlikle Aralık 2020 tarihinden ötesinde Brexit geçiş süresinin uzatılması, gerektiğinde dikkate alacaktır. Fikir 27 AB ülkelerini temsil eden büyükelçiler toplantısında gündeme geldi Rasyonel FX İNGİLTERE'DE Kurumsal Uğraşan William Anderson Jones, baş, işaret etti.

Etkili Avrupa düzenleyiciler City of London takas evler ile ilgili tutumlarını yumuşatır ikincisi, Reuters bir rapor gösterir. Geçen yıl Haziran ayında, Avrupa Komisyonu, kendisine daha fazla yetki verdi, bloğu dışında yer alan takas evler kaderine karar vermek için Avrupa Merkez Bankası ve Avrupa Menkul Kıymetler ve Piyasalar Otoritesi. Var güçleriyle, düzenleyiciler Londra'da takas evler Avrupa'ya kaydırmak için güç olabilir.

Ancak, AB yasama organının anayasal işler Komitesi Başkanı Danuta Hubner o ceset nerede temizlenir karar verirken toplam takdirine kullanmak için bu hakkı vermek istemiyoruz Reuters söyledi. “

Bu Hubner raporu oylama için Meclis tarafından Ocak ayında alınacak. Hubner değişiklikler ona parlamentodan alma emin. Rapor Meclis desteğini alırsa, o zaman finans sektörü kesinlikle zorunlu tehcir ticaret maliyetleri artış, euro, split piyasaların durumunu zayıflatmak ve binlerce iş tehdit olarak memnuniyetle.

Hollanda ve İspanya maliye bakanları, ticaret bloğa daha yakın İngiltere tutacak bir anlaşma destek bu arada, Bloomberg bir rapor ortaya çıkardı. Ancak, bu Bakanlık yetkilileri, raporu yalanladı. Yine de, piyasa işleri İNGİLTERE lehine hareket ediyor diye tahmin ediyorum.

Sterlin güçlü bir ralli algılama, Société Générale analistleri müşterilerine 2018 Sterlini beklenmedik güç için hazırlıklı olmak konusunda uyardılar. Euro aşırı değerli, Sterlini ile karşılaştırıldığında olarak algılanır. Böylece, temelde, EURGBP çifti önümüzdeki günlerde düşüş bekliyoruz.

Teknik olarak, EURGBP çifti resimdeki gibi inen kanal boyunca hareket ediyor. Williams’ Yüzde Aralığı da aşırı bir senaryo işaret ediyor. Bu nedenle, EURGBP çifti önümüzdeki günlerde düşüş bekliyoruz.

Düşüş kazanmak için, EURGBP çifti kısa 0.8900 gitmek, ayarlamak yukarıda kaybını durdurmak amacıyla başlar. Kitap kar için bir sipariş de 0.8740 düzeyde yer alacak.

Ayrıca, tahmin edilen ayı eğilim ters ticaret için bir opsiyon sözleşmesi satın alabiliriz. Seçeneği çift 0.8900 yakınlarında esnaf ne zaman alınacak. Ticaret açmadan önce, emin ikili komisyoncu tarafından sunulan seçenek, en azından 24 Ocak tarihine kadar geçerlidir sağlayacağız.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: