ABD Doları Kalır Zayıf Veri bir Telaş Rağmen sınır Aralığı

 

Fed faiz bir kesim öngörüler zayıf ekonomik veriler bir dizi yayınlandıktan arttıkça ABD doları keskin dün ABD seansı sırasında düştü. Özellikle yen karşısında düştü, ama BİZE iyimserliklerini-Çin Ticaret müzakereleri kaybettiği zemini yeniden kazanmak için ABD doları sağladı. 107.92 bir yüksek, USD/CHF 107.53 düşük 107.80 seviyesi için kurtarma önce düştü.

ABD sanayi malları için yeni siparişlerde %0.7 geriledi, ayrılmış revize 1.2% tarafından Nisan ayında düştükten sonra Ticaret Bakanlığı belirtti. Ekonomistlerin Fabrika Siparişleri %0,5 oranında rapor döneminde düşüş tahmin etmişti.

Ticaret Bakanlığı, yoksul Fabrika Siparişleri verileri yayımlandı, Tedarik Yönetimi Enstitüsü BİZE hizmet sektörünün büyümesinde bir gerileme gösterdi. İSM imalat dışı Endeksi 58,4 düşük 2 yılın Haziran ayında düştü, 56, 9 önceki ay içinde. Analistler 55,9 dizin mütevazı bir düşüş bekliyordu.

Yorumda genel iş duyguları, Anthony Nieves, Sandalye İZM Olmayan İmalat İş Anket Komitesi, " dedi, “yorum katılımcıların yansıtmak karışık duyguları hakkında iş koşulları ve genel ekonomi. Kuşku ticaret ve gümrük tarifeleri nedeniyle var.”

İş aktivite Endeksi 58.2 Haziran ayında 10-geçen ay düştü. Yeni Siparişler Endeksi 14.2 için 58.60 geriledi. Son olarak, istihdam endeksi de 55 Haziran ayında 58,1 Mayıs ayında düştü, hizmet sektöründe iş büyüme hızında önemli bir yavaşlama sinyali.

ABD ticaret açığı Mayıs ayında genişledi, ithalatın değeri büyük ölçüde arttı bir önceki aya göre başka bir ekonomik haber bülteni, Ekonomik Analiz Bürosu belirtti. Ticaret açığı milyar 55.50 $Olabilir genişledi, Nisan ayında 1 milyar 51.20 $yukarıya doğru revize edilmiş bir cari açık. Ekonomistler Mayıs ayında olması için 54 milyar dolarlık açığı bekliyordu.

Andrew Hunter, bir üst Düzey ABD ' li Ekonomist Capital Economics, bu yayınlanan bir yazıda daha geniş beklenenden açığı gösteren net ticaret bir “biraz daha büyük sürüncemede ikinci çeyrek GSYİH büyüme daha önceden tahmin ettik.”

ABD-Çin Ticaret Savaşı henüz bitmedi avcı da belirtti. O dedi ki, “Rağmen son ateşkesi kabul arasında Cumhurbaşkanları, Donald Trump ve Xi Jinping, biz hala sanırım o biraz daha büyük olasılıkla daha değil, ticaret anlaşmazlığı ile Çin sonuçta yükselmek daha fazla.”

O daha söyledi, “sonuçta net ticaret muhtemel kalır mütevazı sürüncemede büyüme üzerinde ikinci yarısı bu yıl, biz beklemek bileşik keskin bir yavaşlama iç talebin büyüme.”

ABD'de Bağımsızlık tatil nedeniyle bugün, Çalışma Bakanlığı da 29 Haziran'da sona eren haftada hafif bir düşüş gösteren işsizlik iddiaları üzerine rapor yayınladı. İlk işsiz iddiaları 221.000, 8 bin düşüş 229,000, daha önceki haftaki seviyesine geriledi. Ekonomistler işsizlik başvuruları 223,000 için düşüş tahmin etmişti.

Aynı şekilde, (otomatik veri işleme) bordro işlemci ADP (Haziran ayında iş imkanı olmayan çiftlik) özel sektör hafif bir ivme gösteren iş büyüme raporunu yayınladı. Ancak, yine de ekonomist tahminlerinin altında oldu. ADP özel sektör geçen ay bir yukarıya doğru revize 41.000 bir iş ekledikten sonra Haziran ayında 102.000 iş parçasını söyledi. Ekonomistler hakkında 140,000 artış Tarım Dışı İstihdam tahmin vardı.

Yorumda iş büyüme, Mark Zandi, Baş Ekonomisti olan Moody's Analytics, şöyle devam etti: “İş büyüme hızı yavaşladı keskin son aylarda, gibi işletmeler döndü daha temkinli onların işe.”

O daha söyledi, “Küçük işletmeler en gergin, özellikle inşaat sektörü ve tuğla-harç perakendeciler.”

ABD ve Çin arasındaki müzakerelerin zayıf ekonomik veriler ve yeniden önümüzdeki günlerde bağlı ABD doları aralığında olması beklenmektedir.

USD/CHF çifti 107.90 ve 107.60 arasında bağlı kalır. Ayrıca, stokastik osilatör boğa bölgesine doğru ilerliyor. Sonuç olarak, dolar yüksek biraz önümüzdeki günlerde hareket bekleyebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: