2018 11 Lider Cryptocurrency Hikayeleri Temmuz

Cryptocurrency piyasa yükseliş iki gün üst üste düşüş sonra dönüyor. Piyasanın ana sürücüsü olan Bitcoin (BTC), 7000 $seviyesinden taşımak için mücadele ediyor. Cryptocurrency yatırımcıları ve meraklıları hayal kırıklığına uğramış olsa da, bankacılar oldukça piyasalarında görülen zayıflık tarafından rahatlamış olabilir.

Çin Merkez Bankası cryptocurrency ticaret dayatılan kısıtlama büyük bir başarı olduğu ortaya çıktı verdiğini belirtti. (PBoC) Çin Halk Bankası tarafından sağlanan verilere göre, Çin yuan dünya çapında Bitcoin esnaf sadece %1'i, ama yuan (Renminbi) için 2017 Eylül ayında Bitcoin esnaf %90 temsil-Bitcoin esnaf için gelmiştir. Çin hükümeti gerginleşti ve cryptocurrencies satın almak için Renminbi kullanımını yasakladı ve 88 olarak cryptocurrency Borsalar kapatıldı. (OKEx olarak değiştirildi), koca ve OKCoin Singapur ve Malta, sırasıyla merkezlerine kaymıştır. Ancak, Imperial College London tarafından yapılan bir araştırmaya göre, kitle benimsenmesi kazanıyor cryptocurrencies hiçbir şey durduramaz.

Araştırmacılar Bitcoin on yıl içinde ödeme yaygın olarak kullanılan bir araç olduğunu tahmin etmek zorunda. Başlıklı araştırma makalesi “Cryptocurrencies: Güven ve Benimsenmesi için Engelleri Aşmak” ödeme tercih edilen aracı haline Bitcoin için gerekli kriterleri belirler. Kitle benimsenmesi için, Bitcoin değeri bir mağaza olmak zorundadır ve değişim aracı olarak hareket etmelidir. İlk kural zaten karşılanıyor. İkincil faktör de önümüzdeki on yıl içinde karşılanacak. kanser türüdür.

Açık Maden, online metal konsantreleri değişimi, maden ticaret ve lojistik blockchain bir platform kurmak için madencilik firmaları ve finans kurumlarının bir konsorsiyum oluşturmak için çalışıyor. Tabanlı bu bağlamda, İsviçre-Açık Maden maden ticaret ve tedarik zincirlerinin verimliliğini artırmayı amaçlayan Minerac oluşturmak için BİZE temel ConsenSys; bir platform ile bir ortaklık içine girmiştir. ConsenSys hangi platform kolaylaştırmak için Ethereum ağ kullanır ile petrol ve ticaret, finans sektörüne yönelik benzer bir platform, binanın deneyime sahiptir. Glencore eski tüccarlar geçen yıl Açık Maden online platform yarattı. Platform madencilik şirketleri ve dökümcü üçüncü şahısların önlemek için, konsantreleri ticaret yaparken böylece maliyet tasarrufu sağlar sağlar.

Neredeyse Bitcoin madenciliği %51'ini kontrol eden Bitmain, Opera Ltd (halka arz) IPO yatırım 50 milyon dolar. Opera tarayıcısının yaratıcısı Serisi B fon bir turda yükseltmek için 400 milyon $arasında 300 milyon $planlıyor. Opera Bitmain ve 10 milyon dolar değerinde hisse için iki yatırımcılara 50 milyon dolar değerinde hisse satmayı planlıyor.

 

(ADA)Cardano

İOHK Charles Hoskinson, Cardano (ADA) kurucusu ve CEO'SU, son zamanlarda Google İNGİLTERE ziyaret etmek için davet edildi. Toplantı sonrasında, Hoskinson Bana Google cryptocurrency sektörü ve Cardano teknoloji, vb hakkında sordum o açıkladı (AMA) oturum Birşey Sormak sürpriz bir Reddit yaptı. Cardano Google'ın Teknoloji küçük bir bölümünü kullanır nasıl yöneticiler Google açıkladı ve Google Cardano yenilikçi teknoloji nasıl yararlanabileceği öne Hoskinson da belirtti. Daha fazla bilgi edinin.

 

Qtum

Qtum anonim partilerin merkezi bir tarafın katılımı olmadan işlemleri yapmak için izin veren bir merkezi olmayan akıllı sözleşmeler bir platform. Bir film yayınlandı ilk blockchain olarak ün kazanmak hakkında. Qtum bu blockchain dayalı Vevue, video exchange ve telif hakkı platformu, “damgasız Gerekli başlıklı bir film planlamaktadır.” Hikaye aşık bir dula aşık olan hakkında bir bilgisayar hacker'ı. Kullanıcıların masaüstü ve mobil cihazlarda film izlemek için crypto içinde ödemek mümkün olacak. Platform gerçek dünya kullanım durumları hizmet Qtum bu blockchain esnekliğini yansıtır. Daha fazla bilgi edinin.

 

Adl Bizim

Litecoin. Litecoin ise oluşturan bir azalan Üçgen formasyonu olarak gösterilen görüntünün altında. Ayrıca, LTCUSD çifti için bir sonraki önemli destek sadece 76'da. Stokastik osilatör ayı bölge içinde kalır. Bu nedenle, daha derin bir düşüş bekleniyor.

Düşüş kazanmak için, kısa 76 yakınlarındaki LTCUSD çifti git, 85 üstünde dur kaybı başlar. Eğer Litecoin gibi teknik göstergeleri ile gösterilen aşağı taşır, sonra 56 yakın kar kitap çıkaracağız.

 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Ripple. Ripple (XRP) bizim seçim varlığa ticaret ikili pazar. Bu cryptocurrency aşağıda fiyat grafikte görüldüğü arası büyük bir destek kırık var. SİNYAL göstergesi sıfır okuma altında geçti ve aşağıya doğru hareket ediyor. Bu nedenle, XRPUSD çifti kısa vadede düşüş kalmasını bekliyoruz.

Bir opsiyon sözleşmesine yatırım yaparak Dalgalanma göstergesi düşüş takas etmek istiyoruz. Bu seçenek, bir hafta süreyle aktif kalır. Ayrıca, Ripple fiyatı opsiyonunun yatırım anda 0.45 dolar civarında tercih ediyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: