İskoçya Oy, Japonya Mücadeleleri, USD Güçleniyor

İskoçya dünya referandumun sonucunu bekliyor gibi önümüzdeki birkaç gün içinde merkezi sahne alacak, ancak bu hafta İskoçya hakkında değil sadece. Amerika Birleşik Devletleri Federal Rezerv geleceğe yönelik ekonomik tahminler kendi açıkladı ve piyasalarda aşırı dalgalanma ile cevap verdi.

JAPON çifti en duyuruları tepki verdi ve çifti daha yüksek Fed açıklaması ve basın toplantısında bile kırdı. Sadece dürtüsel olarak kabul edilebilir bir hareket oldu, ve Yen için tüm önemli 110 seviyesini kırma bir şans var. Eğer bir çift Olası uzantısı ölçüm varsa, o zaman fevri hareket 114 en az gitmeli. Sonra hala para bir toparlanma için bir oda var.

Fed'in teşvik programına sivrilen ve Japonya'da zor ekonomik durum, yen biraz daha zayıflaması görmeliyiz.

AVRO / de zemin kaybetti ve 1.2850 ulaşan, ABD ekonomisi ve ekonomik tahminlerini bu iyimser tarafından önceki alçak kırdı. Şimdi tek soru alt satırı olacak gibi görünüyor.

Yellen basın toplantısı, ya da Beslenen sonucuna göre tahrik olmayan tek para birimi çifti, GPBUSD oldu. Bilindiği gibi bu: İskoç referandumu için iyi bir açıklaması var. İskoç referandum sonuçlarının son derece yakın olacak ve sonuçlar arasındaki fark sadece bir veya iki puan yalan olacak yapılan son anketlere göre.

Bu nasıl bir para birimi olarak TL nasıl etkileyecek? Ev şu anda son derece belirsiz olması, referandum sonucu ne olursa olsun bekliyoruz. Para birimi tepkisi eğer İskoçya bağımsızlık için oy eğer daha güçlü olmalıdır. Kanada Doları %5'ten fazla kayıp yaşadı zaman Quebec emsal ve TL eğer İskoç yalnız gitmek olsaydı acı çekecek olanlar için bir ölçü olabilir.

Diğer taraftan, İskoçya birliği içinde kalmak için karar verirse, baş sınırlı olabilir ve sadece piyasa katılımcıları paritenin dolar tarafını hiç FOMC olay çok tepki vermedi bu soruya cevap olarak satılacak olan YTL ve hatta rahatlatıcı bir ralli görebiliriz.

İskoçlar ertesi gün karar verecek ne olursa olsun, bölünme cin şişeden çıktı. Daha onaylı forex broker herhangi yukarıdaki dövizler ve.

İlginizi Çekebilir: