‘Brexit Anlaşma’ Oy Yaklaşan Ayı Pound Tutar

 

Kısa bir mitingin ardından, Sterlin, İngiliz Parlamentosu kesinlikle Başbakan Theresa may'in Brexit teklifi reddeder şimdi göründüğü gibi euro karşısında düşüş ve ABD dolarının kaldığı yerden devam ediyor. Muhafazakar, İşçi ve diğer parti Milletvekilleri tarafından yapılan açıklamalara göre, anlaşma 235-339 aşağı Parlamentosu tarafından oylanması bekleniyor. Hakkında 1.3140 bir yüksek, İngiliz Sterlini / ABD doları çifti zaten 1.2740 ticaret için 400 pip kaybetti. Piyasada bir olasılıkla ‘anlaşma’ çıkış duyu olarak, Pound muazzam bir satış baskısı altında.

 

İngiltere Başbakanı Brexit anlaşma için destek toplamak için çalışıyor

İngiliz Başbakan, Theresa May, ülkenin uzunluğu ve genişliği arasında anlaşma için halk desteği kazanmak için seyahat ediyor. Başbakan açıkça kontratı istihdam ve ekonomisi için en iyi kişi olduğunu ifade etmişti.

Başbakan dedi ki, “Bizim anlaşma iyi bir anlaşma mevcut iş ve ekonomi sağlar bize onur referandum ve gerçekleştirmek için fırsatlar Brexit.”

Seçim önerisini ve İNGİLTERE, Dünya Ticaret Örgütü hükümlerine uygun olarak eski ile iş yapmak zorunda nerede bir AB çıkış arasında ayrıca, başbakanın geçen hafta söyledi.

Hükümetin Brexit anlaşması 11 Aralık Avam kamarası'nda büyük olasılıkla zor bir oylama ile karşı karşıya. Parlamento Anlaşması ile ilgili tartışma beş gün toplam tutun, 4 Aralık başlangıç olacağını Julian Smith, hükümetin baş denetçisi gelen milletvekilleri bir mektupta, zamanlama belirtti.

Anlaşma ile bir zafer üzerinde Mayıs verecekler en az bir şans heyecan olmadığı için ama gelişmeler may'in Brexit anlaşma lehine yok gibi görünüyor: kendi Muhafazakar Partisinin Brexit üyeleri ve muhalefet İşçi Partisi muhtemelen oy yeterli değil yanlısı ayrılmalar avuç vardır.

Hayati bir oylama gelecek ay beklenen Avam-koltuk Evi, geçimsiz 650 ana kampları şunlardır:

Avrupa Araştırma Grubu – grup Jacob Rees-Mogg başkanlığında ve eski Kabinenin ağır topları Boris Johnson ve David Davis tarafından desteklenen, 60 ve 85 Tory milletvekilleri arasında meydana gelmektedir. Grup iyilik veya Kanada tarzı bir Serbest Ticaret Anlaşması ile bir anlaşma bırakır.

İşçi Partisi – 257 İşçi milletvekilleri Çoğu tamamen AB yanlısı ve birlikte parti liderleri ile anlaşma Olabilir karşı olacak. Ana niyetlerini girişiminde ya, yoksa genel seçim yola, başka bir referandum için itmek. Başka bir oylama için koordine ülke çapında bir itme düzenlenen referandum kampanyası, hem de İşçi ve Muhafazakar partilerin kemer temsilcileri desteğine dayanır.

AB için zayıf desteğini de dehşete İşçi Milletvekilleri tarafından gensoru 2016 oy kurtulan işçi lideri Jeremy Corbyn, Mayıs planına karşı olduğunu ancak referandum canlanması hakkında daha az heyecanlıydı.

İskoç Ulusal Partisi 35 Milletvekili – en önemli blok iktidardaki Muhafazakarlar ve sonra muhalefetteki İşçi Partisi – sıkı bir şekilde AB lehine ve Mayıs katılmıyorum SNP. Parti, tek pazar ve gümrük birliği içinde kalmaya İskoçya İngiltere – veya sadece istediği ve bağımsızlık için bu sonuç olmadan oy sözü verdi. İkinci bir referanduma destek için kaydedilmemiş oldu.

DUP: 10 Milletvekilleri parlamentoda zayıf bir çoğunluğa Olabilir vermek olan Kuzey İrlanda (DUP), Demokratik Birlik Partisi Olabilir planına karşı Brexit keskin destekçileri vardır.

Aşağıdaki gibi anlaşma lehine oy verme olasılığı olan gruplar şunlardır:

Mayıs müdavimleri – Muhafazakarlar 315 Milletvekillerinin çoğunluğu başbakanın önerisi yardımcı olmak için muhtemeldir. Muhalefetteki Liberal Demokratlar en AB yanlısı partiler arasında, ama 12 MEP onların Stephen Lloyd, bir, Mayıs Destek Paketi pozisyonunu bozdu.

MP Brexit bir bölge temsil eden Caroline Flint, pratik bir İş, aynı zamanda hiçbir anlaşma riskini atlatmak için Olabilir olabilir. Emek Remainers az sayıda plan geri verebilecek bir haber.

Göre MUFG analistler, bir görevden Brexit anlaşma getirdi Brüksel tarafından bu aralık olur çünkü piyasalar için endişeli bir sözde ‘anlaşma’ Brexit sahip olmak tüm ama kaçınılmaz. Eğer Meclis Brexit Anlaşmasını reddederse, Pound son aralığından önemli bir mola acı çekmek ve daha fazla düşüş tahmin edilmektedir.

Ancak, bu gelişmeler sadece bir kez enflasyon artışı ve reel GSYİH büyüme aşağı trim, sadece AB ayrılmak 2016 oylama sonrasında yaptığı önceki amortisman istediği Pound devalüasyon uzun ömürlü bir dönemin başlangıcı olacaktır.

Derek Halpenny, Baş Avrupa Pazar Araştırma MUFG, inanan görevden çekilmesi anlaşma ile Parlamento olacak kilidini bir ‘Pandora'nın Kutusu. Güvenilir parlamenter kaos nihai sonucu tahmin etmek için çok fazla değişken olduğunu belirtti.

Derek Halpenny, Avrupa Başkanı, pazar araştırma, MUFG, " dedi “Dayalı bir başarısız Parlamento seçimleri ve varsayarak nokta sonra ticaret etrafında bugünkü seviyeye biz bekliyoruz TL/USD için düşüş hızlı bir şekilde karşı ilgi düzeyi. Başarısız bir meclis oylamasıyla ilgili yıl sonu TL/USD tahmini 1.2200 var. Pound Euro karşısında Aralık belki de EUR/USD verilen daha az bir dereceye kadar etkilenebilir olacaktır ama çok önemli bir fark olmazdı.”

Bu arada, AB liderleri gizlice anlaşma piyasa yapmaya çalıştıkları için bu iç muhalefet karşısında Olabilir destek için çalışıyoruz – ve AB başka bir geri çekilme anlaşma anlaşmak ilgisi yok Tusk konuşmasında bu çabanın bir parçasıdır.

Tusk şunları söyledi: “Avrupa Birliği var sadece kabul hastabakıcı boşanma ile İngiltere. Birkaç gün Avam kamarası'nda oylamadan önce, bu anlaşma mümkün olan en iyi değildir, sadece olası bir aslında daha açık hale geliyor.”

O daha fazla ifade, “Eğer bu anlaşmayı reddetti Evin Commons.” Tusk da işaret, sadece bir seçenekleri vardır : “no deal or no Brexit tüm.”

Brexit herhangi bir stil altında, İNGİLTERE ekonomik olarak AB içinde kalan kıyasla daha yoksul sona erecek, yeni hükümetin çözümler gösterir. İNGİLTERE ekonomisi 3.9 oranında Theresa May, AB içinde kalan göre Brexit planı kapsamında 15 yıllık bir süre içinde sözleşme verebilecek resmi rakamlara vurgulayın. Ama hiç bir anlaşma Brexit %9.3 bir darbe sonucu, son tahminlere göre olabilir. Sonuç olarak, hisse senedi önümüzdeki hafta zayıf kalmasını bekleyebiliriz.

Tarihsel fiyat grafiği İngiliz Sterlini çifti inen kanal boyunca hareket ettiğini gösterir. Döviz çifti de 50 günlük ortalamanın altında işlem görüyor. Ayrıca, birikim/dağıtım göstergesi, yeni lows yapıyor. Eğer esnaf pound yönlü bir görünüm ile yapılırsa sonuç olarak, bir tüccar başarısı daha yüksek şansı vardır.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: