Alfabe Waymo Grev Avis Budget Grup ile Anlaşma

 
Goldman Sachs teknoloji hisselerine tarafından yayınlanan bir rapor, Canaccord Genuity tarafından ve rating düşüşünün, 20 Haziran dayanarak, arama motoru Google sahibi olan Melih bayram Dede teknoloji devi Alfabesi, hisse senedi üzerinde bir düşüş tahmini bir rapor yayınladı vardı, ve bir hafta için geçerli bir satım opsiyonu satın almak için ilgi bizi haberdar etmedi. Ticaret için grev fiyat $960 oldu. Bir hafta sonra, hissesi %3 tarafından $927 ticaret düştü. Seçeneği para doldu olduğunu söylemeye gerek bile yok. Şimdi, aşağıdaki detaylara göre hisse fiyatı yukarı yönlü bir dönüş bekliyoruz.

360i tarafından yapılan bir araştırmaya göre, Alfabe Google'ın Ev – yapay zeka sistemi komutları daha geniş bir ürün Amazon'un Alexa kıyasla daha fazla doğru cevap ve tepki vermeyi başardı. 360i tescilli yazılım sonuca varmak için her iki cihaz için yaklaşık 3000 soru sordu. Google'ın arama yeteneklerini eşsiz kalacağını belirtiyorlar. Kesin söylersek, 360i göre, Google evden bir cevap alma olasılığı Amazon'un Alexa daha altı kat daha yüksek. RBC Sermaye Piyasaları tarafından yürütülen bir ankete göre, Alexa, ses yaklaşık %70'i yapay zeka piyasa tabanlı ile, 2020 yılına kadar 10 milyar dolarlık bir gelir elde edecek. Böylece Google daha iyi performans göz önüne alındığında, Google pazar payı ve gelir gelecekte artırmak için bekleyebilirsiniz.

Başka bir gelişme Alfabesi iştiraki Waymo içinde, özerk sürüş ünitesi, Kiralık Araba sunan Avis Budget Grup ile bir anlaşma imzaladı. Anlaşmaya göre, Waymo ikinci park alanı sunmak ve bakım servis ve bakım alacağını sırasında Avis Budget Grup için araba kendini teklif eder. 600 araçların en Phoenix, Arizona'da görevlendirilecek. Analistler, Google'ın Waymo birim için büyük bir zafer olarak anlaşma düşünün. Anlaşma Waymo değeri milyarlarca dolar onlarca olabilir bazı yatırımcılar iddiasını güçlendirir. Böylece Google, Ev ve Waymo büyüme beklentileri göz önüne alındığında, hisse senedi boğa önyargı ile menzil bağlı kalmasını bekliyoruz.

Tarihi fiyat grafiği 920 de hissesi desteği gösterir. RSI osilatörü aşırı satım bir senaryoyu gösterir. Böylece, Alfabenin hisse fiyatı artışı bekleyebiliriz. İşin iyi tarafı, bir sonraki büyük direnç 965'te.

Yaklaşan yükseliş kazanmak için, güvenilir bir ikili komisyoncu Yüksek ya da yukarıda bir seçenek satın almak istiyoruz. $930 yakın bir grev fiyat tercih edilir. Ayrıca, 8 Temmuz civarında seçenek bitiş tarihini seçeriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: