Demir Cevheri Ralli Avustralya Doları Güçlendiriyor

 

Avustralya Doları yen karşısında bu hafta başında ABD ve Çin arasındaki ticaret Savaşı kaygıları reddetti. Çin Avustralya'nın en büyük ticaret ortağı olarak, Aussie zayıf döndü. Tam tersine, belirsizlik, yeni takviye. Ancak, iddia aşağıdaki gibi, ekonomik veriler ve emtia fiyat dalgalanmaları AUDJPY çifti boğa trendi tersine iyilik. Bu yazı yazma zamanda, AUDJPY çifti 82.40 ticaret olduğunu.

Bir aydan fazla kalan 60 ton başına yakınlarındaki $sonra, demir cevheri fiyatı 70 dolar son birkaç gün içinde nedeniyle Çin hükümeti tarafından kirlilik bir darbe atladı. Hükümet, aşırı kapasite kısıtlamasına devam ettikçe, çelik fiyatları artıyor. Bu çelik fabrikaları Avustralya için kazanan üst ihracat geliri olan demir cevheri için talep artışı üretimi arttırmanın teşvik etmiştir.

Aynı şekilde, Avustralya ve çelik endüstrisi için hammadde kömür, en büyük ikinci ihracat ürünü, kok fiyatı ton CFR Çin port başına $190 arttı.

Japonya'da kabine ofisi Ekonomi Gözlemcileri Endeksi, Japon ekonomisinin insanların beklenti ölçüsünde bir düşüş bildirdi. Endeks 102 Temmuz ayında kesinlikle Haziran ayında gerçekleşti. Ekonomist endeks hesabı, bu yılın sonbahar için bekliyordu. Özellikle, bu 46.3 gönderildi zaman 2016 Eylül'den bu yana en düşük skor. 50'nin altında bir puan karamsarlık yansıtırken 50'nin üzerinde bir okuma iyimserlik gösterir.

Bugün erken saatlerde, Japonya Kabine Ofisi Haziran, %1.2 bir düşüş karşı analistlerin beklentisi çekirdek makine siparişleri %8.8 bir düşüş bildirdi. Mayıs ayında çekirdek makine siparişleri %3.7 oranında azalmıştır. Emtia fiyatlarındaki artış zayıf ekonomik veriler nedeniyle baskı altında olan yen, karşı Aussie güçlendirilmesi yanadır.

AUDJPY çifti 82.10 önemli destek seviyesine yakın işlem görüyor tarihsel fiyat grafiği gösterir. Ayrıca, momentum göstergesi artan. Bu nedenle, bir yükseliş yakında başlaması bekleniyor.

Olası yükseliş kazanmak için, ikili ve döviz piyasasında iki esnaf, her kurabilir miyiz.

Forex hesabı kullanarak, 82.40 yakın AUDJPY çifti uzun pozisyon açmak için, 81.60 altına zarar Durdur emri ile planlıyoruz. 83.60 düzeyde ticaret kitabı kar için arıyoruz.

Aynı anda, aynı zamanda AUDJPY çifti 82.40 yakın esnaf ne zaman bir arama seçeneği satın alabiliriz. Sözleşme satın almak için fon engelliyor önce, 16 Ağustos ve 18 Ağustos tarihleri arasında son kullanma tarihi ile sözleşme bulunmasını sağlamak istiyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: