Sterling Brexit Oy Sonra Devrilen

 
23 Haziran'da İngiltere'nin Avrupa Birliği (AB) üyeliğine ilişkin referandumda, Bırakın Kampı birliğinden ayrılma yönünde oy İngilizlerin 51% ile Kalır Kampı kazandı. Bu küresel finans piyasaları, İngiltere, AB içinde kalmayı bekleyen yatırımcıların başlıca sebebi ile büyük bir şok dalgası gönderdi.

TL aşağı 190-pip gap ile yeni bir hafta başladı, $1.34051 yazma zamanda ticaret. Çifti yatırımcıların aşağı yönlü hareket eden piyasa içine Brexit olaydan sonra battı, dünya çapında büyük bir rahatsız edici neden olarak en düşük seviyesi civarında 1985 yılından bu yana süpürdü, İngiliz Sterlini. Goldman Sachs Jan Hatzius ve Sven Jari Stehn Pazar günü üst ekonomistlere göre, AB ayrılmak oy bir durgunluk içine 2017'de İngiltere itmek muhtemeldir. Gelecek yılki büyüme son tahmin 0.1 %1.8'lik bir düşüş olacağını ise İNGİLTERE'DE GSYİH büyüme %1.5 oldu, bir önceki tahmini ile karşılaştırıldığında %0.5 aşağı tahmin ediyorlar.

Sterling yatırımcıların ülke ekonomisine zarar gelecek hem de vadeli ve uzun-kısa vadeli fiyatlı olarak gelecekte aşağı hareket devam edebilir İngiltere Merkez Bankası üstlendi.

Para algılanan güvenli sığınak para aktı olarak ABD doları Brexit referandum sonuçları sonrasında Pazartesi günü kazançları sürdürdü. Ancak, doların daha da yükselmesi faiz oranını yükseltmek için Fed girişimi üzerinde baskı oluşturabilir. Merkez Bankası değişmeden en azından 2016 geri kalanı için BİZE düşük tutan İNGİLTERE ve AB arasındaki boşanma dolayısıyla ABD ekonomisi üzerinde olumsuz etkileri olabilir, ve bazı analistler tahmin.

Fed Başkanı Janet Yellen ise İngiltere AB bırakılırsa, ABD ekonomik görünümü olumsuz etkiledi, bu yıl başka zam oranı Fed kararı etkileyecek olan Brexit referandum öncesi ifade etti. Goldman Sachs, yılın geri kalanı için ABD ekonomisinin büyüme 2.25% önceki tahmini ile karşılaştırıldığında %2 olacağı öngörülüyor.

İngiliz Sterlini / 1.50135 gelen 31 yılın en düşük 1.32158 civarında Avrupa Birliği ayrılmak İngiltere oylamasından sonra düştü.

Fiyatı 10 aşağıda 50 günlük ve günlük hareketli ortalamalar döndü, başladı bir düşüş gösteriyor. Sinyal trend göstergesi kısa pozisyon öneriyor. RSI 30 civarında kalan ile, çifti daha da aşağı hareket devam etmeleri gerekiyordu, ve 1.32158 destek seviyesini yeniden test edebilir.

27 Haziran, 2016 yılına kadar geçerli 1.34097 1.32158 için İkili Seçenekleri ticaret için öneri – Satın Dijital Opsiyonu

İlginizi Çekebilir: