Alman Bankası BayernLB Bitcoin Fiyatlarındaki Keskin Artış Öngörüyor

 

Cryptocurrency pazar (BTC) Bitcoin 8,350 dolar seviyelerinde kalmak için savaş olarak biraz boğa kalır. Son 24 saat içinde, kripto %1.1 yükseldi. (ETH) Ethereum $179.46 yakından 2.1% yükseldi. Aynı şekilde, XRP $0.2515 ticaret, %1.8 bir kazancı temsil ediyor. Son 24 saat içinde kazanan diğer büyük altcoins (EOS-$2.99, %1.9) EOS vardır,-0.0144$, %3,8 (ATOM-dolar 59 sent, %5.7) (VB-$4.65, %0.8) Bitcoin ($224.19, %0.8) Nakit, (- $5 * HT, %1.3) Huobi, Ethereum Klasik ve Cosmos, Tron (TRX), (LEO – $1,04, %0,1) LEO, Cardano (ADA-$0.0394, %2.9)- 0.0592$, %1 (BAĞLANTI) tarafındaki zincir bağlantı XLM) ve$0.9410, %2.7-70.17$, %0.7-$55.93, %1,3 (BNB-15.83$, %0.8) Binance Para, Monero (XMR), OKB (- $56.05, %0,1-$2.15, %1.7 OKB), Litecoin (LTC), Çizgi (DASH), Tezos (XTZ), (IOTA-$0.2791, %3.4)ZERRE, Yıldız-$1.98, %6,5.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

DHS Tuna Teknoloji için para verir blockchain güvenlik sistemleri kurmak

Blockchain destekli güvenlik sistemleri kurmak, (NSA) Ulusal Güvenlik Bakanlığı'nın Tuna Teknoloji, Avusturyalı bir şirket için $143,478 verdi. Tuna Tech dolandırıcılık ve Hükümet tekrarını karşı böyle bir ruhsat ve belge olarak düzenlenmiş belgeler dövüş-bölüm yardım için bir sözleşme verildi özellikle (S&T) ABD İç Güvenlik Bakanlığı Bilim Ve Teknoloji Müdürlüğü belirtti.

Özellikle, bu tür (CBP) ABD Gümrük ve Sınır Koruma, Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetleri gibi hizmetler, Ulaştırma Güvenlik İdaresi blockchain teknolojisine dayalı geliştirilen planlanan güvenlik sistemleri, yararlanmak mümkün olacak.

“Akım verme süreçleri genellikle kağıt üzerinde, sistemler arası veri değişimi ve kullanımını kolaylaştırmak ve kaybı, imha, sahte, sahtecilik ve hassas olabilir. S&T blockchain ve dijital güvenliği geliştirmek için kimlik sorunu, birlikte çalışabilirliği sağlamak ve sahtecilik ve sahteciliği önlemek BURADA uygulama araştırıyor.”

Hibe özel sektör firmaları için finansman sağlayan (EKLE) S&T Silikon Vadisi İnovasyon Programı, DHS için yüksek teknoloji güvenlik sistemleri oluşturmak için altında yapılır. EKLE katılan firmaların $800,000'e kadar iç güvenlik amaçlı ticari teknolojiler inşa etmek ve istihdam verilir.

 

Özel sektör girişimleri

Birçok Japon aracı kurumlar, Japonya Güvenlik Belirteci Teklif kurun

Bu FONKSİYONU Menkul Kıymetler, Daiwa Securities, Rakuten Menkul Kıymetler, Kabu.com Menkul Kıymetler, Nomura Menkul Kıymetler ve Japon finans devi Monex olarak Japon aracı kurumlar ortaklaşa Japonya Güvenlik Belirteci Sunan Tokyo merkez ofisi ile (STO) Dernek kurduk. STO Derneği sektördeki uzmanları bir araya getiren ve düzenleyici kurallar sağlanması ve yatırımcıların korunması STO finansman gelişimine yardımcı olmak amacı ile kurulmuştur.

Dernek Yoshitaka Kitao, FONKSİYONU Holding CEO'SU ve temsilci Direktörü ve Ripple Labs temsilcisi başkanlık eder.

 

Rapyd başarıyla yükseltir 100 milyon dolar

Bir hizmet olarak fintech sunan Rapyd, başarıyla Meşe HC/FT, büyüme sermaye yatırım şirketi tarafından yönetilen bir fon yuvarlak büyüdü 100 milyon dolar var.

Önemli yatırımcıları Tiger Global, girişim sermayesi Genel Katalizör, Coatue, Entrée Sermaye, Hedef Küresel ve online ödeme işlemci Şerit vardır. Rapyd kenara işletmeleri ticaret uygulamalarına fintech ve ödeme yetenekleri dahil etmek için izin vermek için inşa teknoloji platformu dayalı birleşik bir bulut oluşturulması için oluşturulan para ayarlamak için planlıyor.

Firma aynı zamanda işlerini daha dört milyardan fazla potansiyel müşteri ve ödeme modları, e-cüzdan, banka transferleri, ve diğerleri de dahil olmak üzere erişim sağlayan Rapyd Global Ödeme Ağını geliştirmek için fonların bir kısmını kullanır.

Arık Shtilman, eş-kurucusu ve CEO'SU Rapyd kaydetti: “Küresel ticaret de önemli bir dönüm noktası olarak işletmeler basıldığında başlatmak için yeni uygulamalar, kabul süreci ve yerel ödeme yöntemleri, dağıtacak fonları ve yönetme risk ve uyum bu yüzden teklif çok iyi belirlenmiş müşteri deneyimleri olmadan olması için inşa kendi altyapısı.”

 

Muhtelif

BayernLB Bitcoin gelecekte büyük bir miting görüyor

Alman Bankası BayernLB önümüzdeki yıl (BTC) Bitcoin büyük bir miting tahminlerde bulunan bir rapor yayınladı. Yaklaşan Bitcoin yarıya faz etkisinin 8,300 dolar cari fiyat fiyat içine henüz rapor, Bitcoin (BTC) ve altın karşılaştırarak, Devletleri. Münih merkezli bank bildiren sarı metal vardı kazancı yüksek stok-için-akış oranı “sabit yol üzerinde tabii ki bin yıl.” Bitcoin, aksine, belki-benzer altın 2020 yılında akış oranı için bir stok elde edecek raporunun Devletleri.

Manuel Andersch, bir kıdemli DÖVİZ analisti de Frankfurt'un Landesbank ve yazarın araştırma raporu, savunuyor stok-için-akış oranı bir varlık olduğunu kesin bir şekilde ölçmek “sertlik” varlık. Andersch söyledi: “Tarihsel olarak, her zaman var olmuştur emtia ile en yüksek hissesi için akış oranı bu durumda olan kullanılmış gibi para için bu etkin değeri en iyi transfer zamanla.”

-İçin-stok akış oranını rezerv olarak yılda üretilen varlıkları miktarına göre tutulan varlıkların miktarı bölünmesiyle hesaplanır. Andersch bu Bitcoin stok-akış oranı kesinlikle keskin 2020 Mayıs ayında artış olacağına inanıyor. O diyor ki: “Eğer Mayıs 2020 stok-için-akış oranı için Bitcoin olduğunu çarpanlarına içine model, bir döndürücü fiyatı USD civarında 90.000 ortaya çıkıyor. Bu önümüzdeki yarıya etkisi neredeyse yaklaşık 8000 USD mevcut Bitcoin fiyatı fiyat içine edildiğini ima eder.”

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: