Genel için bir Boğa Kur Motorlar

 
General Motors Company (NASDAQ:GM), dünya genelinde iki yüz binden fazla çalışanı ve çeşitlendirilmiş bir portföy, dev teknik analiz olarak bir sıçrama için ayarlama daha yüksek bir hareket iyilik BİZE.

Son veriler, GM için negatif olmuştur. Bu büyük ölçüde bu nedenle GM de nasıl etkiledi sırayla Çin pazarına satan yabancı şirketler için bir sürü sorun getirdi Çin'in Yuan devalüasyon: yarattığı kargaşa nedeniyle oldu.

Bu yıl, Çin yüzyılın son çeyreğinde vardı en düşük büyüme yaşadı. Sonuç olarak, GM'İN Çinli otomobil satışları aşağı bir yolda. Toyota ve Honda gibi rakipleri Çin pazarında çok iyi satış rakamlarına gönderme olsa biraz şaşırtıcıdır. Bu GM yerel yaklaşım geliştirmeye ve şirket yönetimine göre, işlerin doğru yönde gittiğini açık bir işaretidir.

Gerçekten göze çarpan ne GM harita daha büyük teknik analiz resmi. Pazar son bir düzeltici bir dalga buçuk yıl kurduğu beş yıl grafik gösterir ve bu düzeltici dalga düz. Fevri hareket tamamlanmış olan herhangi bir düz son dalga c için düşünmeden hareket etti ve şimdi görünüyor.

Bu geçerli/30 $pay alan bir sıçrama için güzel bir alandır, düz tamamlanmış olduğunu varsayarak olduğu gibi, boğa gibi bir ifadedir.

Teknik analiz temel analiz ile aynı çizgiye nasıl bir şekilde oldukça tesadüfi oldu. Şu anda hepimizin bildiği gibi, Amerika Birleşik Devletleri Federal Rezerv Perşembe günü faiz karar verdiklerini ve hisse senetleri, faiz oranları ve hisse senedi piyasaları arasında güçlü bir korelasyon var gibi çatıdan “hiçbir zam” senaryosu üzerine atlamak gerekir.

Yukarıdaki varsayıma dayalı, herhangi bir seçeneği Fed kararı sonrasında ticareti, çok çarpıcı fiyatımız çok temel faktör bağlıdır.

Bu nedenle, Perşembe günkü Fed kararının ardından ve Fed zam oranları değil GM için bir arama seçeneği satın almak için arıyorum. Son kullanma tarihi niyeti piyasaları ilk Fed kararı sindirmek izin vermek gibi eylül sonu olmalıdır.

Bayan Yellen “hayır zam” kararı farklı olarak basın toplantısı daha çarpıcı bir fiyat bulabiliriz faiz kararı, basın toplantısı takip edecek, çok mümkündür. Zaman bunu söyler.

İlginizi Çekebilir: