Yüksek Harcama AmEx Yener 3. çeyrek Kazanç Tahmini

 

Cuma günü (31 ALINMAKTADIR Amerikan Express analistlerin beklentilerini yendi üçüncü çeyrek Kazanç ve gelir bildirdi. Yıllık kart ücretleri kart üyeleri tarafından yüksek harcamaların, net faiz geliri artışı ve bir zam şirketi o gelir y artış %8 y post-etkin. Üç aylık sonuçların açıklanmasından sonra, hisse senedi $ 116.76 kapalı, önce yakın 2.34 $veya 1,5940 ' de 1,61% aşağı. Stok şimdiye kadar 23 kabaca% tarafından bu yıl takdir etti.

Kredi kartı ve seyahat hizmetleri milyar $10.99 S3 2019 gelire, milyar çok ilgili çeyreğinde, geçen yılın dolara ulaştı.

30 Haziran ' da sona eren çeyrek için net gelir milyar 1.76$, ya da hisse başına $2.16 milyar 1.65$, ya $1.88 paylaşımından artış, bir önceki yılın aynı döneminde. Thomson Reuters tarafından yapılan ankete göre analistler vd milyar dolar gelir, hisse başına $2.03 kazanç bildirdi.

Steve Squeri, CEO American Express, vurgulanan şirketin etkileyici bir performans için iki yıl: “Bizim sonuçlar sürekli istikrarlı performansı biz oldum sunmak için birkaç yıl şimdi, işaretleme 9 düz çeyrek FX-düzeltilmiş gelir artışı en az %8. Gelir artışı bizim geniş ve tutarlılık, %19 büyüdü ve bu çeyrekte ilk kez 1 milyar doları aştı hangi ürünleri tabanlı üye kartı harcamaları, ücreti kredi ve üyelik gelirleri-nin dengeli bir karışımı ile tahrik memnunum.”

Segment-bilge,

  • Ticari hizmetler y olarak o y, %7 3,4 milyar dolar gelir, bir artış bildirdi.
  • Tüccar ve ağ hizmetleri gelirleri %5 y-o-y 1,7 milyar dolara ulaştı.

İleriye dönük olarak, AmEx 2019 FY ayarlanabilir EPS 8.35 hisse başına $7.85 $aralığında olmasını bekliyor. FactSet tarafından ankete analistler, kredi kartı sağlayıcısı hisse başına $8: 01 kazanç göndermek için bekliyoruz.

AmEx müşterileri alımları 308 milyar dolardan fazla süre önce yıl içinde 294.7 milyar $%4,5 kartı, artış kullanılarak yapılan üç aylık sonuçları gösterir. Şirketin son yıllık kart ücretleri yükselterek rağmen, müşterilerin önemli bir artış gerçekleştirmeyi başardı. Altın kart için yıllık ücret zammı ek olarak, AmEx da 450 $dan 550 $için Platin Kart için yıllık ücret artırdı.

Finans kurumu, kartı işlemi sırasında çalınmış ise tüccar bir ücret koyarak kar oluşturur. Bir tacirin ücret işlem boyutu ve işin doğası temelinde farklıdır. Ortalama olarak, AmEx, her işlem kartı kullanılarak yapılan 1.95 oranında gerçekleştirmiştir. AmEx tarafından kazanılan toplam, toplam net kart ücretleri-o-y 116 milyar $%19 y artmıştır.

Artan rekabet ortasında gelirlerini artırmak, AmEx çözümü için her ayın sonunda aramaları geleneksel iş modeli, kart üyeleri bir sonraki ay ödenecek miktarın bir kısmı ileriye taşımak için teşvik eden bir hareket. Bu AmEx bakiye faiz almasını sağlar, ama şirketin risk profili artar. Strateji iyi, net faiz geliri-o-y 6 milyar $%11 y artan gibi görünüyor. Olumsuz tarafta, şirket kötü kredi riskleri yönetmek için daha fazla kaynak ayırmak zorunda.

Hisse senedi 50 günlük hareketli ortalamadan destek aldığı bu tarihsel fiyat grafiği gösterir. Ayrıca, stokastik göstergesi aşırı satım bölgesinde bulunmaktadır. Hissesi de 112.75 seviyelerde sağlam destek veriyor. Sonuç olarak, hisse senedi kısa vadede hareket bekleyebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: