Loonie Yukarıda Ham Mitingler olarak Varil başına 50 doların Güçlendirir

 
Enflasyon ve ham petrol fiyatlarındaki düşüş yavaşlama ayı bir yörüngede son bir ay boyunca Kanada Doları tuttu. Öte yandan, olumlu ekonomik veriler, Kanada Doları karşısında ralli Dolar destekli. 27 Şubat ayından bu yana, ABD doları / Kanada Doları çifti 1.3178 düşük 1.3534 yüksek yürüdü vardı. ABD Fed daha az beklenen Şahin duruşu Mart ayı ortalarında bir düzeltme başlattı. Bu 1.3310 seviyeleri aşağı USDCAD çifti getirdi. ABD doları / Kanada Doları çifti daha aşağıda gerçeklere dayanarak düşüş tahmin ediyoruz.

Kanada İstatistiklerine göre, ekonomi-o-Ocak ayında m %0,6 m uzunluğunda, 0.3% ay. Rapor GSYİH büyüme oranı iki kez analistlerin beklentisi vardı.

Ham petrol fiyatları tekrar varil başına 50 doların üzerine kapalı, geçen Pazartesi işlem gören $KDV dahil en düşük olan. Ham petrol ihracatı önemli bir gelir kazanır Kanada, fiyat artışının ana sahipleri biridir.

ABD'de, tüketici güveni Endeksi okuma 96.9 Mart ayında azaldı, 97.6 önceki ay içinde. Analistler, Michigan Üniversitesi (Temmuz) tüketici güveni Endeksi 65 olmak okuma bekleniyor.

ABD'de işsizlik başvuruları 25 Mart'ta sona eren haftada 258,000 olduğunu kaydetti olabilir. 261.000 önceki haftanın rakamları, 244,000 analistler’ tahminleri daha yüksek ama daha düşük oldu.

Ekonomik analistler Bürosu Şubat ayında kişisel harcamalar-o-Cuma 0.1% m m artış bildirdi, geçen ay %0.2 oranında büyüme ile karşılaştırıldığında. Analistler, kişisel harcamalar %0.2 artış bekliyorlardı. Böylece, ham petrolün fiyatı Kanada ve ralli etkileyici GSYİH büyümesi dikkate alındığında, ABD doları / Kanada Doları çifti bir düşüş tahmin ediyoruz.

ABD doları / Kanada Doları çifti aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi düşük yüksekler oluşturuyor. Azalan stokastik osilatör döviz çifti aşağı yönlü görünümü destekliyor. Yakın direnç ve Destek seviyeleri 1.3380 ve 1.3120 vardır. Böylece, satıcıların üstünlük göz önüne alındığında, aşağıya doğru taşımak için çift bekleyebiliriz.

1.3340 yakınlarında kısa pozisyon açılması, 1.3490 yukarıda bir kaybı durdurma emri ile, bir tüccar ileriye ABD doları / Kanada Doları parite muhtemel düşüş kazanmak için bakabilirsiniz. Kısa pozisyon için kar al emri 1.3120 yakın yerleştirilebilir.

İkili bir tüccar ile ilgili olarak, bir seçenek, bir hafta geçerlilik süresi ile parite 1.3340 yakın esnaf ne zaman satın alınabilir. Böyle bir kur bir tüccar döviz çiftinin düşüşten kazanç sağlayacak.

İlginizi Çekebilir: