Madde 50 Uzantıları İle İlgili Söylentiler Kilo Zayıflatır

 

Sterlin, pound, dolar karşısında yeni en düşük seviyesine dün negatif Brexit başlıkları ile erken London oturumda hırpalanmış olduktan sonra düştü. Günün geri kalanı için, TL/USD döviz çifti azalan bir mod, özellikle AB sadece zaman görece kısa bir zaman dilimi olan 22 Mayıs, 50 maddenin uzantısı izin vereceği söylentileri vardı. TL/USD 1.3004 düşük 1.3208 bir yüksek 1.3129 seviyelere kurtarma önce reddetti.

 

Söylentiler pound çıngırak

Brexit için sadece sekiz gün, Avrupa Komisyonu Başkanı Donald Tusk, yalnızca Milletvekillerinin İNGİLTERE Başbakanı Theresa May tarafından önerilen anlaşma için oy Eğer Madde 50 kısa bir uzatma mümkün olan İNGİLTERE söylediği bildiriliyor. Tusk kampanya uzun süreli bir erteleme atasım geldi bu rapor hakkında komik bir şey. Raporları diğer haberler düşerken uzakta bilgili yatırımcılar tarafından göz ardı edildi. Söylentiye göre bir tasfiye satışına neden oldu, 1 2432 seviyelere TL/USD lider.

Orijinal ifadesinden Tusk aşağıdaki gibidir: “ışığın istişareler yapıyorum. yürütülen üzerinden geçmiş gün, ben inanıyorum ki kısa bir uzantısı olması mümkün. Ama Avam kamarası'nda çekilme anlaşmasına olumlu oy şartına bağlı olacaktır.”

Bu AB bir ay Brexit, İNGİLİZ milletvekilleri Parlamentoda gelecek hafta Theresa may'in yeni anlaşmayı kabul verilen erteleme İngiltere'nin isteği kabul edebileceği anlamına gelir. Bir uzantısı bir gün Avrupa seçimleri başlamadan önce 22 Mayıs, sunulmak, yalnızca Milletvekilleri başbakanın çekilme anlaşma desteklerlerse olabilir. Özellikle de tartışıldı, Bayan Mayıs 30 Haziran isteği daha kısa bir tarih 7 Mayıs.

Kuzey İrlanda DUP Theresa may'in geçerli Brexit planı kabul etmeye hazır olduğunu haber sonra patlak selloff da yoğunlaştı.

Ulusal İstatistik Ofisi beklenen perakende satış verileri daha iyi Şubat için rapor sonra döviz çiftinin düşüş geçici olarak durduruldu. Satış hacmi %0,4 m-o-m artış, bir düşüş ekonomistlerin beklentileri karşı bu istatistik ajansı bildirdi. Ocak ayında perakende satışlar %0.9-o m m olarak büyüdü.

Perşembe günü, ONS Şubat ayında kamu sektörü net borçlanma 200 milyon TL olduğunu, aynı dönemine geçen yıl içinde 1.2 milyar TL aşağı gösteren ekonomik veriler ile ek olumlu haber Başkana verilir.

Bu arada, Perşembe günü, İngiltere Merkez Bankası faiz oranlarını değiştirmedi ve işyerleri bir çoğunluk hayır-anlaşma Brexit yüz hazır olduğunu belirtti. Kablo da olumlu yönde İngiltere Merkez Bankası para politikası kararına tepki gösterdi. Para Politikası Kurulu, ezici bir çoğunlukla %0.75 de gösterge faiz oranını koruyarak iyilik ve varlık edinme imkanı 435 milyar £ ' oy kullandı.

Daha dün, Amerikan oturumda pound dik düşüş 96.63 bir yüksek kaydeden Dolar Endeksi tarafından izlenen ABD dolarının toparlanma ile yükselişe geçti.

Genel olarak, negatif duyguları pound zayıf önümüzdeki birkaç gün boyunca devam edebilir.

TL/USD 1.3025 destek sekti olan tarihsel fiyat grafiği gösterir. Ancak, SİNYAL göstergesinin okuma henüz olumlu açmaktır. Sonuç olarak, Aralık sırasıyla 1.3025 ve 1.3190 arasında bağlı kalması parite tahmin edebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: