Petrol Fiyatlarının Düşmesi Schlumberger Ltd Sert Vurdu

 
(31:BP) Schlumberger Limited dünyanın en büyük petrol sahası hizmetleri şirketi ve küresel bir aktördür. 85'den fazla ülkede 100 binden fazla çalışanı ve operasyonları var. Bu kadar büyük bir varlığı ortaya çeşitlendirilmesi gibi fırsatlar hakkında çok şey söylüyor. Ancak, zorlu 2015 petrol 50 $/varil altına taşınmış gibi oldu. Petrol fiyatlarına bu düşüş, Üreticileri genellikle araştırma giderleri kesim içeren maliyetleri, kesme içine baktım anlamına gelir.

Bu yıl petrol endüstrisi için şimdiye kadar, OPEC rekor düzeyde çıktı, tüm ekosistem üzerinde büyük hasar vurduğunu tutulması ile birleştiğinde fiyatlarındaki düşüş gibi en zorlu yıl olabilir.

İran enerji anlaşmasını bu yıl uygulamaya geçecek. Daha fazla yağ düşük kalması muhtemel olan piyasalar ve baskı fiyat, sel anlamına gelir. Nitekim, son zamanlarda bir İran resmi OPEC petrol fiyatları geri olarak mevcut seviyeleri petrol üreticileri için sadece sürdürülemez/70-80 $varil – sıçrama için çıkışını kesmek için aradı.

Schlumberger beklenen gelirleri daha düşük dolaylı olarak etkilenecek gibi görünüyor, ve tahminini üst üste ikinci yıl için kesilmiş. Bu zaten şimdiye kadar 20 bin civarında işten çıkarmalara rağmen. Daha fazla işten çıkarmalar karlılık için bu zorlu ortamda dönmek için takip edeceğini duyurdu.

Rakiplerine baktığımızda, Halliburton mevcut ortamda da lekeliyor. Önemli bir kesim kar göstermek için yapmak zorunda kalıyorlar. Bu, hikayenin temel yan parlak olmadığını söyleyebiliriz.

Teknik resim piyasasında daha büyük bir zaman dilimi üzerinde baş ve omuzlar desen kurdu daha bile negatif belirtileri anlamda gösterir. Benim açımdan – bu yaka zaten kırık. Ancak, bu tür bir desen yaka bu tesleri, yani bu durumda da ne görmek şaşırmam bekleniyor.

Sonuç olarak, yaka arasındadır zaman koymak bir seçeneği tercih ediyorum. Bu pazar biraz daha yüksek akım/74.51 $payı seviyeye taşımak gerekir anlamına gelir.

Satım opsiyonu için mükemmel çarpıcı fiyat/80.50 her yerde arasında $79.50 dolar payı olmalı. Tavsiye edilen son kullanma tarihi desen daha büyük bir zaman dilimi kadar etkili olduğu bir ay olması ve fiyat taşımak için biraz zamana ihtiyacımız var.

İlginizi Çekebilir: