Kroger Walgreens Satış Deneme Yiyecek Bir Şeyler Genişletir

 

Dün, Kroger Co. (31 KR) ve Walgreens Boots Alliance, Inc. (NASDAQ: WBA) açıklanan iki girişimler, genişleyen üzerinde “keşif pilot” şirketler açıkladı Ekim, bir araya getiren Amerika'nın gıda ve bakkal liderlik ile Walgreens’ evrensel yeterlilik eczane, sağlık ve güzellik bakımı.

 

Kroger-Walgreens ortaklık Amazon karşı

Arkada Ekim, Kroger ve Walgreens ilan bir ortak girişim bir “keşif pilot” ile yeni bir plan ve konsept birleştirerek pozisyonun eski bir bakkal eczane, sağlık ve güzellik uzmanlığı ikincisi. Perakendeciler planını test etmek ve yakından müşteri geribildirim parça seçti. Yaklaşık yarım milyon çalışanı ile Kroger her gün mükemmel bir dijital alışveriş deneyimi ve 2.800 perakende gıda malzemeleri ile çeşitli markalarda altında dokuz milyondan fazla tüketiciye hizmet vermektedir. Başlangıçta, Kroger ve Walgreens oluşturmak ve müşteri hem de şirketlerin mal ve hizmetlerini bir one-stop alışveriş deneyimi test edecek.

Ülkenin en büyük eczane zinciri Walgreens, bir, Walgreens Boots Alliance, Inc. Perakende Eczane ABD bölüm, -varlık girişim önde gelen global eczane-led, sağlık ve iyi. Yaklaşık 8 milyon müşteri Walgreens ile mağazalar ile anlaşma ve her gün online. 2018 31 Ağustos itibariyle, omni-kanal işinin yanı sıra, Walgreens 50 eyalette, Columbia Bölgesi, Porto Riko ve ABD Virgin Adaları 9,560 eczaneler yönetir. Yaklaşık 400 Walgreens mağaza perakende Kliniği hizmetleri sunuyoruz.

Walgreens drugstore içinde gıda satan başlayacak olan ileri ortaklık teklifini dün, Kroger duyurdu. 135 yaşındaki bakkal zinciri Kentucky, Kuzey Kentucky'de 13 Walgreen mağazalarında 2,300 mal sunan, Kroger Cincinnati merkezi yakınlarındaki erken 2019 yılına kadar olacak. Kroger Express adlı konsepti, yemek takımları, et üretmek, süt, yemek çözümleri ve dondurulmuş gıda sağlayacaktır.

Kroger Express aralığı Eve Şef yemek takımları, ulusal ürün, beğenilen ürünler markalarımız oluşur, süt, et üretmek, donmuş ve yemek çözümleri yanında olacak. Eve Aşçı ABD'NİN en büyük gıda kiti tedarikçiler, her ay 3 milyondan fazla yiyecek sağlamak biridir. Böylece herkes yemek ve onları tadını böylece 2013 yılında kurulan, Eve Aşçı haftalık tariflerini takip etmek için yeni, ön porsiyonlu malzemeler ve kolay. Eve Şef Kroger Co kuruluşudur.

İlk dükkan zaten Florence, Kentucky çalışıyor. Pilot proje için seçilen kalan 12 dükkanlar erken 2019 yılında çalışma olacak. Ekim ayında bildirildiği gibi, yemeğim pilot mağaza müşterileri için alışveriş her iki marka ve sipariş mal erişebildiği bir alışveriş deneyimi sağlıyor.

Özellikle, Kroger ayrıca Chicago'da Walgreens 65 yerlerde Eve Şef Express yemek takımları tanıttı. Son teklif Eve Şef Express ürünlerin ulaşmak, daha önce Kroger ailesinin bazı mağazalar, Chicago'da Mariano seçilen mağazalar da dahil olmak üzere sunulan geliştirir. Walgreens duruşma sırasında üç özel Ev Şef Express yemek kitleri teklif, iki haftada bir dönüşümlü-tarifleri olacak. Diğer tarifler müşteriler ek haftalık bir çeşitlilik bulabilirsiniz homechef.com üzerinden teslim edilebilir. Her yemekten iki kişilik servis edilir ve $8.50 de hizmet başına başlar.

Yorum davası, Pat Vihtelic, Eve Şef CEO ve kurucusu, şunları söyledi: “Ev Yapımı Şef Express yemekler mevcut, Walgreens başka bir Eve Aşçı yemek zamanı yapmak kolay. 15 dakika içinde yemek olan Express tarifleri, herkes yemek ve herkesin seveceği olabilir yemekler vardır.”

Robert Clark, Kroger Kıdemli Başkan Yardımcısı Mağazacılık, şunları söyledi: “Biz yeniden tanımlanması müşteri deneyimi çeşitli yollarla Tamamlamak Kroger, dahil olmak üzere yenilikçi ortaklıklar gibi bizim test-ve-Öğren pilot ile Walgreens. Pilot bir sonraki aşaması girmek için heyecanlıyız. Kroger Express kavramı Walgreens müşterileri için alışveriş deneyimini bir dolgu ile en popüler Marka ürünlerimiz için kolay erişim sağlar ve Ev Şef Express yemek takımları bizim bu akşamki yemek için isteğe bağlı bir çözüm sunmak.”

Richard Ashworth, Walgreens Başkan işlemleri, şunları söyledi: “Biz memnun etmeye devam çalışmaya birlikte keşfetmek yeni kavramlar genişletmek ürün seçimi sağlamanız daha iyi bir alışveriş deneyimi ve daha değerli müşterilerimiz için.”

Kroger ve Walgreens deneme e-ticaret devi Amazon Sanayi bozulma hamle karşı bir adım olarak algılanıyor. Eğer plan başarılı olacak söyleyecektir. Yine de, piyasa olumlu haberlere yanıt bekleniyor.

Hissesi 28 büyük destek seviyesine yakın işlem olduğunu Kroger fiyat grafiği gösterir. Ayrıca, hisse senedi 50 günlük hareketli ortalamasının üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, SİNYAL göstergesi de sıfır üzerinden bir okuma yapıyor. Sonuç olarak, hisse senedi kısa vadede boğa kalmasını bekleyebilirsiniz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: