İNGİLTEREDE Tüketicilerin Amansız Alışveriş Kiloluk Boğa Döner

 
İNGİLTERE'DE daha düşük beklenen enflasyon oranı düşük ABD doları karşısında Pound itti geçen hafta, Trump zaferi birleştiğinde. Zayıflık tahmin, 24 Ekim İngiliz Sterlini / ABD doları çifti kısa pozisyon alarak, 1.2150 hedef fiyat ile ısrar ettik. Tek dokunuş opsiyonu ikili opsiyon tüccarlar için tavsiye edilmiştir. Önerilen esnaf kar bir hafta içinde sonuçlandı. İngiliz Sterlini / ABD doları çifti daha nedeniyle aşağıda belirtilen nedenlerden gitmek için iyi bir şansı olduğunu şimdi euro seviyesinde inanıyoruz.

İNGİLTERE Ulusal İstatistik bürosuna göre, müşteriler tarafından Ekim ayında satın aldıkları mal miktarı bir önceki aya göre %1,9 daha yüksek oldu. Bu yukarıya doğru %0,1 büyüme Eylül ayında analistler tarafından beklenen %0.5 artış daha kaydetti ama aynı zamanda gözden geçirilmiş daha yüksek değildi. İNGİLTERE'DE müşteriler Brexit konuda pek endişeli olduğunu rapor gösterir. İNGİLTERE temelde hizmet odaklı bir ekonomidir. Ülke ekonomisi güçlü kalmak için ana nedenlerinden biri olduğunu analistler inanıyoruz. Brexit ilgili müzakerelerin önümüzdeki aylarda tüketici davranışları üzerinde çok az etkisi olacaktır aslında, bazı piyasa katılımcıları inanıyorum.

İngiltere Merkez Bankası zaten önümüzdeki aylarda tüketici fiyatlarında güçlü bir artış uyarmıştı hatırlanacağı. Bu son derece olumlu perakende satış verileri ile, neredeyse şu an itibariyle faiz oranı hiçbir olasılık var. Aslında, zam şansını enflasyon %3 2018 geçebilir sağlam göstergeleridir olarak önemli ölçüde arttı.

Dolar ile ilgili olarak, Fed faiz artışı gelecekteki büyüme ve etkisi zaten uygun fiyatlı olmuştur. Yani, ABD dolarının daha da güçlendirilmesi için küçük bir şans var. Yukarıda açıklanan gerçekler göz önüne alındığında, yakın gelecekte İngiliz Sterlini / ABD doları çifti bir takdir öngörüyoruz.

İngiliz Sterlini çifti şu anda 1.2280 kurulmuş bir destek üzerinde duruyor. Stokastik osilatör neredeyse sıfır okunacak yakındır. Yani, teknik bir sıçrama için İngiliz Sterlini çifti tekrar umut edebiliriz.

Bu çıkarsama dayanarak, euro, yakın döviz çifti uzun pozisyon alarak öneririz. Ticaret hesabı patlattığı önlemek için, zarar Durdur emri 1.2280 altında yerleştirilebilir. Kar 1.2650 yakınında rezervasyon yapılabilir. Risk iştahı ve sabır ile tüccarlar 1.2850 önemli direnç seviyesi vurmak İngiliz Sterlini / ABD doları çifti için sabırsızlanıyorum. Ancak, firar durdurmak kaybı karlarını korumak için kullanılmalıdır.

İkili bir tüccar İngiliz Sterlini / ABD doları çifti Olası yükselişte yararlanmak için tek dokunuş opsiyonu satın düşünmek olabilir. Seçilen son kullanma tarihi Aralık ayının son haftasında sonbahar ve grev fiyat 1.2550 geçmemelidir.

İlginizi Çekebilir: