Giriş İkili Opsiyonlar

Son yıllarda ikili opsiyon ticareti bir patlama gördük. Yüzey sadeliği ticaret arena için birçok yeni gelenler çekiyor. Ancak, anlamak kolay görünüyor olsa bile, hala başarılı esnaf etkinleştirmek için belirli gereksinimleri vardır ve hepsi doğru broker seçimi ile başlar.

Bir Ticaret yerleştirerek

İlki, finansal bir ürün ikili opsiyon piyasasında ticaret için seçilir. En popüler DÖVİZ piyasası ürünleri izledi yani döviz çiftleri – (altın, gümüş, bakır, petrol, vb) ile ilişkili olanlardır.(Dow Jones, açılış süresi, Xetra, Cac40, vb.) ve endeksleri.

İkili seçenekleri ticaret arkasında kavramı kolaydır. Yönde hareket eden, bir ön içinde olabilir hangi finansal ürün seçtikten sonra, bunu yapmak için tanımlanan zaman karar verirsiniz. Bu hesap bir kısmını ticaret. Eğer hareket bekleniyor ulaşmak tarafı, bir arama seçeneği vardır takas ederken eğer hareket için olumsuz bir opsiyon alınır. Eğer yön ötesinde fiyat hareketleri ayrılan zaman dilimi içinde tahmin edilen, daha sonra seçenek para’ karlı veya " sona ermiş oldu. Prim, %85 %70 yatırım miktarı (genellikle) arasındaki ticaret hesabına alacak kaydedilir.

Ticari Araçlar

Sunulan seçenekler birden çok türü vardır. Yüksek/ düşük en popüler, ama bir tüccar sınır, tek bir dokunuş deneyin hatta (tüm parametreleri ayarı) bir seçenek inşa etmek gibi olabilir, ürünün, son kullanma tarihi yatırım, bazı broker olarak tutar, şimdi yapmak için izin verir. Ama kısıtlı olanakları ile son kullanma tarihi seçmek için geldikleri gibi bu alternatifler basit yüksek / düşük ticaret daha riskli olduğunu belirtmek isterim.

İyi bir ikili seçenekleri aracı bulmak için seçimi kolay bir süreç değildir. Benim bakış açıma göre, arzu edilen bir broker tanımı mevcut son kullanma tarihleri ürün ve ticaret araçları yelpazesini özellikle çeşitli, çok kısa süreli, hafta, ay, hatta yıl sonuna kadar son kullanma tarihleri bir seçim sunarak anlaşılabilir. Mevcut iklim, güvenilir bir itibar da yüksek bir öncelik olmalıdır. TradersAsset resmi olarak, ya da eğer lisanssız ise, söz konusu yetkili kurumlar tarafından gerekli aynı yüksek standartları karşılamak için niyetlerini göstermek için düzenlenen en iyi broker sadece bu iki tavsiye adamıştır.

Düşünmek için bir başka önemli unsur geleneksel FX broker ile karşılaştırıldığında dahil yayılır türüdür. Eğer bulunacak bir fark varsa, o zaman kısa işlem süreli son kullanma tarihleri önerilmez küçük ayrıntılar sonuçları etkiler.

Daha Fazla Kaynak
  • Çarpıcı bir Fiyat seçimi
  • Karlılık Göstergeleri
  • Overtrading Önlemek için nasıl
  • En İyi 10 İkili Ticaret Stratejileri

İlginizi Çekebilir: