Zavallı GSYİH Pound Düşüşler, Endüstriyel Üretim Verileri

Video URL

Sterlin ABD doları karşısında dün GSYİH ve ekonomide beklenen daralma daha kötü olduğunu ortaya koymuştur Endüstriyel üretim verileri yayımlandıktan sonra düşüş başladı. Düşüş olduğunu da yardımı ile yeni bir alternatif bulmak için Bayan Theresa May şimdi kim varsayar rolü “bekçi” sonra istifa üzerinde 24 Mayıs. Ayrıca, süresiz Meksika gümrük tarifelerini askıya ABD Başkanı Trump kararı da sterlin karşısında doların güçlenmesini destekledi. Dün, TL/USD Haziran 1995 yüksek 1.2638 düşük biraz 1.2660 seviyelerinde ticaret için kurtarma önce reddetti.

Parite dün Trump kararı haberleri hafif yönlü bir önyargı ile Meksika mallar üzerindeki ithalat vergisi askıya açıldı. ABD ve Meksika dün etkili olmaya planlanan ithalat vergileri önlemek için bir anlaşma imzaladılar vardı geçen hafta sonu, Cumhurbaşkanı Donald Trump ortaya koydu. Trump edilmiştir Meksika, onun bir parçası olan garanti için al “güçlü tedbirler” durdurmak için yasadışı göç olur ile Güney sınırının BİZE.

GSYİH %0,4 m-o-2019 Nisan ayında m sözleşmeli, imalat zayıflık nedeniyle İNGİLTERE Ulusal İstatistik Ofisi sonra hızlı bir düşüş kaydetti. Analistler, ekonominin %0,1 oranında daralacağı tahmin vardı.

Otomobil üretim 44.5% tarafından 2019 Nisan ayında azaldı, geçen yılın aynı dönemine göre bu Motor Üreticileri ve Tüccarlar Derneği tarafından yayınlanan verileri ortaya çıkardı.

Yorumda zayıf GSYİH verileri, Rob Kent-Smith, Baş safi ONS söyledi: “GSYİH büyüme gösterdi bazı zayıflaması karşısında en son 3 ay, ekonomi ile küçülen Ayın Nisan nedeniyle bir dramatik düşüş otomotiv sektöründe, belirsizlik önde İNGİLTERE'NİN orijinal AB (Avrupa Birliği) kalkış tarihi lider planlanan kapatmalar.”

Aynı şekilde, sanayi üretimi %2.7 tarafından Nisan ayında sözleşmeli, maksimum 2012 yılından bu yana kaydedilen düşüş, analistler tarafından beklenen 1 karşı% daralma. Ayrıca, üretim üretim ve inşaat çıkış rakamlar konsensüs tahminleri kaçırdı.

Son olarak, kablo da olumsuz Boris Johnson bir sonraki Başbakan olmak için mücadeleye öncülük ediyor İNGİLTERE liderlik rekabeti olumlu etkilendi. Ancak, Jeremy Hunt, Emekli Sekreter Amber Rudd ve Savunma Bakanı Penny Mordaunt tarafından desteklenen mevcut Dışişleri Bakanı, zor bir yarışma bekliyor.

Ekonomik veriler ve siyasi belirsizlik TL/USD düşüş kısa vadede devam etmesi bekleniyor.

Teknik olarak, USD/CHF parite 1.2690 direniş karşısında düşüş başladı. Döviz çifti de 50 günlük ortalamanın altında hareket ediyor. Ayrıca, RSI göstergesi de 50 altında bir okuma yapıyor. Sonuç olarak, döviz çifti kısa vadede hareket bekleyebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: