Ethereum Sinyalleri Dik Ralli Sonrası Yorgunluk

 
Kasım 2. rapor (para ETH) Ethereum büyük bir ralli tahmin ettik. Ayrıca ikili piyasada bir arama seçeneği satın almak niyetimiz bahsetmiştik. ETHUSD çifti rapor yayınlandığında de 290 dolar ticaret olduğunu. Beklendiği gibi, ETHUSD çifti bir hafta içinde $323 bir seviyeye ulaştı. Bir kar seçeneği ticaretimiz bıraktı. ETHUSD çifti daha Pazartesi günü $468 seviyesine ulaşmak için bir araya geldi. ETHUSD çifti bir fiyat düzeltmesi için tartışmalarımızı hediye ediyoruz.

Kombine büyük kripto paraların, Bitcoin Nakit, Ripple, Litecoin ve Bitcoin de dahil olmak üzere daha fazla işlem olabilir Ethereum ağ avantajı var. Tarih itibariyle, Ethereum ağ günlük işlem sayısı 550 bin arttı, Bitcoin ağının daha neredeyse çift vardır. Böyle Sharding Ethereum Vakfı ve açık kaynak geliştirme topluluğu tarafından, Plazma, ve Casper gibi Ölçekleme çözümler giriş yaptı.

Toplumun her iki-zincir ve zincir Ölçekleme kolaylaştıracak ikinci katman çözümleri tanıtma sürecindedir. Son zamanlarda, işlemlerin hızı da Eter hareketleri gereksiz bilgiler bypass eden sabit bir çatal, Bizans olarak da bilinen artmıştır. Eter ağ da gelecekte anonim işlem ve özel ödeme tesis kolaylaştıracak teknoloji Olmayan (Sıfır-Bilgi Bilgi İnteraktif Tartışma Özlü -) ZK entegrasyonu için hükümler SNARKs vardır. Yukarıda belirtilen avantajları ve gelecek gelişmeler ışığında, Eter değerini keskin takdir.

Ancak, Ethereum üstün değeri %1'i temsil eden Eter bu ayın başlarında, yaklaşık 280 milyon dolar değerinde nedeniyle sağlayıcı Eşlik cüzdan kripto para birimi güvenlik açığı için dondurulmuş var. Hata kullanıcı kodu değiştirme ve başkasına ait cüzdan sahibi olmak yasak. Bir kullanıcı bir sözleşme yok etmelerini sağlayan bir işlem KODU), intihar ya da öldürme hükmü kasten isimsiz bir kullanıcı tarafından aktive edildi. Böcek yatırımcılar arasında endişe yarattı. Bir çözüm olacak başka bir sabit çatal kripto para birimi serbest bırakmak için gerekli olabilir ve belirsizdir. Tahminleri daha sık bir crypto para birimi sürücü yana, önümüzdeki hafta içinde pozisyonların kısa süreli bir gevşemeden bekleyebiliriz.

ETHUSD çifti 475 düzeyde direnç karşı karşıya. Ayrıca, RSI göstergesi aşırı alım bölgesinden azalıyor. Kripto para birimi çifti de çok hareketli ortalama 50-dönemi yukarıda taşındı. Böylece, bir düzeltme yakında başlamasını bekliyoruz.

Burada listelenen döviz broker aracılığıyla, $470 yakınlarındaki ETHUSD çifti kısa bir konum elde edebiliriz. Zarar durdurma emri zorla $528 üzerine yerleştirilir. Eğer çift olarak beklenen reddederse, o zaman kısa pozisyon $367 yakın karşılanacaktır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: