Arama Seçenekleri ile Haziran ayında Chevron ticaret

 
(31 CVX) Chevron Şirketi hisse senedi fiyatı/135 $payı geçen Eylül ayında, tüm yol aşağı şimdi $102.50 düşmüş gibi acı çekiyor. Artık hiçbir şey önemli 100 mark bölünmesini durdurmak gibi görünüyor.

Bu çoğu durumda doğru olabilir, ancak, “yıldızlar şirketin hisse fiyatı için hizalama” ve üç önemli faktörler nedeniyle CVX için arama seçenekleri tercih ediyorum.

Öncelikle, hangi dünya çapında hisse senedi endeksleri rekor yapıyoruz bir dönemde, petrol şirketleri ters orantılı bir eylem uğramış. Diğer bir deyişle, genel olarak sermaye piyasası zayıflık belirtileri göstermeye başlıyor zaman, korelasyon teorisi bu noktada uygulamanız gereken Chevron satın almak için zaman olabilir.

İkinci olarak, petrol sıçrayan ve yaklaşan OPEC toplantısı petrol üretim kesim olup olmadığına karar vermek üzeredir. Eğer bu gerçekleşirse, o zaman petrol fiyatı daha geri mahkumdur. Petrol arama ve dağıtımı ile ilgili yüzde yüz bir şirket için, petrol fiyatı önemli.

Petrol yukarıdaki yüz seviyesi düştüğünde, tüm şirketler petrol üretimi ve acı dağıtımı ile ilgili. Bu açıkça her grafik üzerinde görünür. Petrol fiyatlarında bir toparlanma düşünüyorum ve bu da tam tersi bir etkiye sahip olmalıdır.

Şirket arama sitesi kırmamak için keşifler bazı taşımak zorunda uğradığı son zamanlarda, ama bu maliyetler artık arkalarında ve Meksika Körfezi'nde yeni siteler üretime bağlıdır; dolayısıyla gelir kaynakları artacak.

Son ama en az değil, teknik resim mevcut seviyeleri 100 mark civarında potansiyel üçlü dipli bir alanı gösteren gibi parlak görünüyor ve bu ters bir kalıptır.

Fiyat için temel bir sebep olması gerekiyor sıçrama için, ve tek ve Federal Rezerv toplantı bu ay yukarıda belirtilen maddeleri ile ilgili olarak düşünemiyorum.

Eğer hisse senedi fiyatları (beklenen olduğum gibi) düşmeye başlıyor, eğer Haziran toplantıdan sonra basın toplantısı gösteren çok önemlidir. Sonra ana sahipleri hisse senetleri, sözde “savunma stokları yükselen” iken en çok etkilenen şirketler olacak. Chevron bunlardan biridir.

Bu makalenin başında bahsettiğim arama seçeneği üzerinde son kullanma tarihi olarak, ay bitimine bir son arıyorum. Ancak, fiyat daldırma görmek için 100 mark vurmak lazım. Bu ay ara seçeneği mükemmel bir son için çarpıcı fiyatım olacaktır.

İlginizi Çekebilir: