Theresa May Erteledi Brexit Anlaşma Oy Pound Daldırır

 

Sterling sterlin, dün ABD doları karşısında bugün yapılması planlanan kritik Brexit oy Başbakan tarafından ertelendi olmuştu raporları aşağıdaki daldı. Daha önce dün, pound beklentileri doğrultusunda olan Ekim İNGİLTERE GSYH tahmini, yayımlandıktan sonra sabit kalmıştır. Ancak, veriler daha sonra dün bildirilen ticaret açığı selloff tetikledi. TL/USD döviz çifti 1.2760 yüksek bir gün erken Amerikan oturumda 1.2570 bir düşük vurmak düştü.

 

Karışık ekonomik veriler ve Brexit endişeleri pound aşağı çekin

Kablonun bu hafta önce daha erken Asya oturumunda toplanma aşağı bir gap ile açıldı. Ancak, satış baskısı piyasaları en son İNGİLTERE GSYİH verisini ararken İngiliz Sterlini / ABD doları çifti aşağı erken Avrupa oturumda hareket etmek zorunda.

Hem üretim ve inşaat sektörleri ayı boyunca sabit bir zaman olmasına rağmen İNGİLTERE GSYH 0.1% tarafından Ekim ayında büyüdü, önceki ay %0 dan Yukarı, Ulusal İstatistik Ofisi bildirdi. Ancak, GSYİH büyümesi %0.4'den 2017 sonunda reddetti.

Suren Thiru, baş ekonomi, İngiliz Ticaret Odaları, şöyle devam etti: “En son GSYİH verisi daha fazla kanıt sürükle etkisi kalıcı Brexit belirsizlik ve önemli maliyet baskısı ile karşı karşıya tüketiciler ve işletmeler alarak kendi geçiş ücreti İNGİLTERE ekonomisi.”

Son özel sektör iş anketleri ekonomisi olan İNGİLTERE AB çıkılacak ilişkin şartlarla ilgili belirsizlik nedeniyle yavaşlama olduğunu belirttiler. 4Q18 ekonomik büyüme %0,1 kadar zayıf olabileceğini tahmin anketler.

Ekim ayı ticaret açığının büyük bir farkla ekonomistlerin beklentileri cevapsız ancak, döviz çifti hala reddetti. Ekim ayında İNGİLTERE'NİN mal ticaret açığı £10.8 bn de beklenenden daha geniş olduğunu, bir sonra;-Eylül ayında revize milyar 10.68 -£. Ekonomistler milyar 10.5 -£açığı için bakmış.

Avrupa Adalet Divanı, İNGİLTERE tek taraflı olarak, ülkenin siyasi liderleri bunu sonuçlandırmak eğer AB'den çıkışı iptal edebilirsiniz vermesinin ardından dün veri yakında geliyor. Ancak, İNGİLTERE Başbakanı Theresa May, başka fikirleri vardı. İngiltere Başbakanı Brexit anlaşması yarın oylama ertelendi, pound, dolar karşısında çökmesine lider olduğu bir medya raporu gösterir.

Bayan May yaygın mağlup olması beklenen, muhtemelen İNGİLTERE ekonomisi belirsizlik içinde Noel döneminde sarılmış gidiyor. Böyle bir senaryoyu önlemek için, İngiliz Başbakanı, Avrupa'ya uçarak liderleri ile AB yetkilileri sertçe anlaşmayı yeniden müzakere değil dedi olsa bile Brexit sözleşmesinde gerekli güvenceler ve değişiklikleri elde etmek için, toplantı çılgın girişimleri yapmak ve. Dedi ki tartışmak sorunu ile AB liderler Konferansı Brüksel'de Perşembe ve Cuma günü, sorduğun için “ek güvence” üzerinde fren.

Karışık ekonomik veriler ve Brexit ilgili gelişmeler kargaşa içine İNGİLTERE'DE atılan, kilo selloff tetikleme var. Brexit gündemin diğer ekonomik verilerden daha fazla kilo hareketi hakim olacağını ekonomistler inanıyorum. Pazar Brexit sorunu için rahat bir çözüm görene kadar, kilo zayıf kalır.

Teknik olarak, İngiliz Sterlini / çifti resimdeki gibi inen bir kanal boyunca hareket ediyor. Stokastik osilatör ayı bölgede bulunmaktadır. Sonuç olarak, döviz çifti kısa vadede hareket bekleyebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: