Yahoo Gözde Hedefleri ve Seçenekleri Koymak Özlüyor

 
Son zamanlarda kazanç yayınlanan olarak (NASDAQ:YHOO) Yahoo analistler tahminleri kaçırdı. Ancak, şirketin hisse senedi fiyatı neredeyse %1,5 nedeniyle yüksek danışmanlar için Yahoo Japan hissesi ile ilgili aradığı bir açıklama yükseldi.

Yahoo Japonya şimdi genel şirket sonuçları sürükleyerek uzun bir süredir böyle bir haber yatırımcıları sevindirdi.

Sonuçlar ilan ediliyor sonra, şirketin CEO'SU ya da bazı önemli kişi tot şirket sonuçları şirketine gidiyor gelecekteki yönünü bir şeye bakıyor ve onlar gibi bakıyor neden yaptığını, nasıl olduğunu açıklamaya çalışan bir basın toplantısı düzenliyor Wall Street'te yaygın bir uygulamadır.

Bu nedenle, o zaman gerçek sonuçlara göre ticaret için bu basın toplantıları dışında ipuçları aramak için daha önemlidir.

Bir şekilde, faiz oranı kararı ilan edileceği döviz piyasalarında neler olduğu ile aynıdır. Her ve faiz oranı kararı açıklandı her zaman, 45 dakika sonra bir basın toplantısı başlıyor ve ikinci bölüm soruları ve cevapları için özel olarak, örneğin Avrupa alın.

Hiç cevapları soruları ve kesinlikle biliyorsun. Örneğin faiz oranı, Euro daha düşük güçlü bir şekilde taşımak gerekir, ama eğer basın toplantısında sesi Şahin ise, kesme geçici olduğunu söyleyerek ve koşulları daha yolda geliştirmek, sonra para atlamaya başlıyor gibi olmalıdır.

Yahoo ile aynı, strateji açısından. Ancak, bu sefer büyük bir karşıdan esen rüzgar karşı karşıya kalıyor. Teknik analiz bölümü.

Yahoo hisse senedi fiyatı son on iki ay içinde neler yaptığını kısaca bir göz son üç ay, yani bir ayı bayrağı oluşturan çok yönlü bir desen gösterir.

(Bir ayı bir önceki trend aşağı yönlü sürdürülmesi gereken bir ayı bayrağı, her şeyden önce, deney, ve bu demektir. Şimdiye kadar iki aydan fazla form için bayrağı aldı, Konsolidasyon ve daha fazla bir süre kalmak olabilir.

Ancak, sonuç bir mola daha düşük olması ve bu nedenle bir ay son kullanma tarihi ile Yahoo hisse fiyatı üzerinde opsiyonu tercih ediyorum.

Fikir Olabilir başlar ve daha sonra ay son kullanma tarihi sonu ile koymak bir seçenek satın almak kadar beklemek. Daha fazla değil, FOMC Haziran toplantısı olarak başgösteren ve kesilmiş bir sonucu, stokları deli gibi atlamak.

İlginizi Çekebilir: