Pound Daldırır Çapraz Olarak Taraf Brexit Görüşmelerinin Çöküşü

 

Sterlin, pound, dolar karşısında Cuma günü 4 Ayın yeni en düşük seviyesine çapraz olarak bırakılan taraf Brexit görüşmeler Theresa May yakın kalkış önüne düştü. İşçi Partisi resmen aşağı kırılma eşiğinde olan bir hükümet ile görüşmek için hiçbir zorunluluk olduğunu belirten tartışmalar terk edilmiş. 1.2798 ilk yüksek, TL/USD bir taze 4 1.2710 düşük Cuma günü ay düştü.

Partiler arası müzakerelerin ardından, TL/USD Cuma günü Asya oturumunda en erken Londra toplantıya geçmeden önce ters işlem gördü. Taraf tartışmalar Brexit çıkmaz bir güzergah kullanabiliyor çapraz beklentiler bu tartışmaların mümkün olduğu kadar ilerlediler ve şimdi bir uzlaşma olmadan sona erecek bu İş Başkan Jeremy Corby belirtildiği gibi ezildi. (AB) Avrupa Birliği, 31 Ekim Brexit tarihini ertelemeye karar verdi sonra Mart ayında başlayan görüşmeler, Başbakan Theresa için bir fırsat " milletvekillerine geçiş anlaşmayı onaylamaya ikna etmek gibi genel olarak yorumlandı. Tartışmalar çöküşü İngiltere yine Brexit bir uçurum doruk doğru hareket olabilir endişe neden olur.

Yatırımcı endişeleri Bayan May Çekilme Anlaşma tasarısının ikinci seanstan sonra Başbakanlık pozisyondan çıkış süreci başladığı günden itibaren neden olur. Başbakan, sonuçlar ne olursa olsun istifa edeceğini belirtti. Başbakan, bir mesaj olarak, Corbyn tartışmaları kapsamlı, anlamlı ve her iki taraf taahhüt büyük bir yansıması varken, önemli politika farklılıkları İşçi tarafından yapılmış, özellikle Gümrük Birliğine dahil edilmesine ilişkin ve İngiltere'nin ekonomik ve çalışan güvenliği normları Avrupa düzeyinde kalacağını sağlanması, belirli temel talepleri üzerinde uzlaşmaya Muhafazakar parti yetersizliği karşısında devam etti gerektirdiğini belirtti. Ayrıca halefi Bayan may'in taahhütleri yerine getirmek değildir endişe bahsetti.

Sırasında bir parti miting üzerinde Mayıs Cuma dedi ki: “yok öyle bir ortak pozisyon iş konusunda olsun istiyorlar teslim Brexit veya bir saniye referandum, hangi olabilir ters.”

Yakın bir anlaşma olmadan çizim görüşmelerde Haç ile, Tasarının Haziran ayında ikinci okuma onaylanmış olması daha olası bile değil. Muhtemel Bayan Mayıs çıkış tarihi yakında onu belirtmek zorunda neden olur. Bugünkü Brexit anlaşmaya göre işçilerin direnişi nedeniyle, yatırımcılar anlaşma Brexit bir senaryo endişe ediyor. Piyasalar ayrıca Boris Johnson gemiye Theresa May yerine lobicilik olan adayların bolluğu ile geldi gibi Muhafazakar Partinin potansiyel Başkan hakkında endişe duyuyor.

Ticaret haber de Çin BİZE karşı sert bir pozisyon parmaklı olarak kablo kurtarma şansını etkiledi. Muhtemelen Çin'e kısa bir süre sonra yapılacak bir sonraki tur için gitti geçen hafta, Mnuchin söyledi, ama Çin hükümeti basın ofansif taşındı, Pekin, Washington'un sert müdahale devam ederse ticaret tartışmaları durdurmak için istekli olduğunu belirten beri. Geçen hafta, iki ülke arasındaki anlaşmazlıklar arttı, ABD ve Çin birbirlerinin ürün ve Amerikan domuzu Çin siparişler iptal yeni ithalat vergileri tokat ile.

Her iki ucunda da mali sıkıntı neden olan Pekin ile kötüleşen ticaret bir çatışma ortasında, Trump Çinli Huawei telekomünikasyon çokuluslu darbe indirilmesinin saat 10: 00. Mnuchin gezisi sadece mantıklı olmaya istekli olsaydı BİZE uygun olacağını Pekin Üniversitesi küresel ilişkiler Jia Qingguo, öğretim görevlisi, ısrar etti.

İlgili ABD-Çin Ticaret görüşmeleri, Jia söyledi: “stand-off son bir süre, çünkü BİZİ reddetti yapmak bile en ufak bir uzlaşma için bir işaret yani biraz mantıksız. Bir anlaşmaya varmak zaman yüksek tarifeler ısrar bu BİZİM için kabul edilemez. Başka bir şey Huawei ve teknoloji sorunları, direniş hakkında oldukça adil bir anlaşma daha olmuştur hı doğru ABD’ yaklaşımı.”

Son birkaç yıl içinde, iki partili anlaşma muhalefet partisi milletvekilleri tabanlı bir Koz daha sert bir tutum benimsemeye isteyen bile keskin Pekin karşı sallandı, bazı Washington ile-

Yorumda Birleşik ses milletvekilleri BİZE karşı Çin, Patrick Lozada, Çin yönetmen de Washington merkezli Stratejik danışmanlık firması Albright Stonebridge Group (ASG), şunları söyledi: “Orada bir geniş hawkishness Çin Bu Patagonya sol, sağ ve merkez. Güvenilir karşı bir argüman olmadığı yerde gerçek gerçekler bazen insanlar daha Şahin olabilir kim olduğunu görmek için rekabet gibi kaybolabilir, bu uzlaşma sorunu.”

97.95 yüksek seviyesine ulaşan Dolar Endeksi ile ölçülen de, duygu ve risk karşısında güçlendirdi.

Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi TL/USD alçalan bir kanal içinde hareket etmeye devam eder, bu tarihsel fiyat grafiği gösterir. Ortalama hareket osilatör negatif bir okuma var. Sonuç olarak, önümüzdeki günlerde bir düşüş eğilimi içinde kalması parite tahmin edebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: