Eğitim İçin G7 Olmaya Çalışma Grubu Kur Kripto Yönetmeliği

 

Cryptocurrency pazar ara sıra küçük fiyat düzeltmeleri ile bir yükseliş içinde kalmaya devam ediyor. (BTC) Bitcoin Son 24 saat içinde $11,183 ticaret için %4.6 yükseldi.71. Benzer şekilde, (ETH) Ethereum $312.20 ticaret için %2.8 yükseldi. Ancak, Ağustos ayında madencilik ödül yarıya geçmesi beklentisi olan Litecoin (LTC), sadece %0,8 $136.06 de ticaret inçlik vardır. Cryptocurrency odaklı Monero (XMR), gizlilik, %3.7 $117.03 ticaret için yürüdü vardır. % 2 %0.5 arasında ve kazanan diğer büyük altcoins vardır ((- $36.91, %2.4 BNB), Ripple-0.4551$, 3.0% MİOTA), Binance Para ($7.27, %1.8-0.0384$, %4,3$0.4699, %2.5 XRP), Tron (TRX) ve EOS (EOS),-$0.1282, %1.6 (XLM) ve Milan (ADA-$0.0972, %2.4) IOTA.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Rusya cryptocurrencies ticareti izin düşünüyor

(MinFin) Maliye Bakanlığı, resmi bir Rus Bakanlık cryptocurrencies ticareti izin niyetinde olduğunu ortaya koydu. MinFin nihai bir karara varır olmasa da, cryptocurrency alış ve satış cryptocurrencies dolaşımı üzerindeki etkileri faturası izin verilebilir Maliye Bakan Yardımcısı Aleksey Moiseyev, Cuma günü gazetecilere verdiği demeçte.

Rusya Federasyonu 2018 Mayıs ayında uzlaşma yöntemi olarak cryptocurrencies kullanımını yasaklayan bir yasayı yürürlüğe koydu. Mali Eylem Görev Gücü Rusya 2019 sonuna kadar cryptocurrencies kullanımına ilişkin bir yasayı öneren Duma Finansal Piyasa Komitesi Anatoly Aksakov, baş gösterdi.

 

Fransa izlenmesi için yönetim cryptos bir görev gücü kurmak ve

Fransa merkez bankaları izleyebilirsiniz nasıl karar vermek ve cryptos, Terazi, gelecek yıl sosyal medya platformu sağlayıcısı Facebook tarafından kullanıcıların beğenisine sunulacak istikrarlı para da dahil olmak üzere yönetmek G7 Görev Gücü kuruyor.

İlgili görev gücü, Francois villeroy vardır de Galhau, valinin Fransa Merkez Bankası, şunları söyledi: “Biz birleştirmek istediğiniz açık olmak için yenilik ile cildinizdeki Yönetmeliği. Bu herkesin çıkarınadır.”

Fransa Facebook proje rayından çıkarmaya çalışıyor ama egemen bir para birimi yapmak için Terazi plana karşı olduğunu açıkladı. Son zamanlarda kripto Sanayi gözlemciler anti cryptos uymak için, temelde farklı yapısı göz önüne alındığında için kolay olmayabilir, kara para aklama, Tüketici Koruma ve diğer kurallar hakkında endişeleri var. Bu görev gücü, Avrupa Merkez Bankası üyesi Benoit Coeure, başkanlık edecek.

 

FATF cryptocurrency değişimleri bastırmak

Kara para aklama ile mücadele üzerinde duruldu (Mali Eylem Görev Gücü) FATF, devletlerarası bir örgüt, yani anti-sosyal elemanları imkansız para aklama ve ilgili diğer yasa dışı faaliyetler için cryptocurrencies kullanmak için bulacaksınız cryptocurrency borsaları üzerinde kendi kavrama sıkın niyetinde. ABD Dışişleri Bakanı Steven Mnuchin cryptocurrencies ve artırmak Yönetmelik odaklanmak FATF kararı ortaya çıkardı.

Son girişimi, cryptocurrency ilgili servis sağlayıcıları (AML)-kara para aklama kurallarına ve anti teröristler için geleneksel kurumlar, aynı şekilde finansman mücadele uyan ilan Mnuchin edilmiştir. FATF son belge konu üzerinde derinlemesine yönergeleri sağlamıştır.

Özellikle FATF cryptocurrency operatörleri cryptocurrency gönderenler ve alıcıları kimliğini teyit etmek için, yasadışı faaliyet içinde olma olmadıklarını garanti ve risk oluşturma doğrulama gerçekleştirmek-yönetim stratejileri, diğerleri arasında gerektirir.

Mnuchin dedi: “Tarafından benimseyen standartları ve kuralları kabul etmeye bu hafta, FATF olacaktır, emin olun ki sanal varlık servis sağlayıcıları çalışması içinde karanlık gölgeler. Bu yollar algılama olmadan para toplama ve transfer için arama haydut rejimler ve yasadışı nedenleri sempatizanlarının bir adım önde olmak için ortaya çıkan FinTech sektörü sağlayacaktır.”

 

Özel sektör girişimleri

IOTA Primority ile katıldı

Arapsaçı teknoloji geliştiren Alman blockchain başlangıç IOTA, Primority, dijital gıda güvenliği yönetim şirketi, blockchain teknolojisini kullanarak besin alerjisi izleme ile ortaklık kurdu. Bu ortaklık ile, IOTA, kar amacı gütmeyen, dünya çapında bir gıda alerjisi tanısı üzerinden 220 milyon insanı etkileyen ölümcül besin alerjisi ile ilgili riskleri en aza indirmek istiyor.

Her iki tarafın çabalarını birleştirmek ve alerjen, alerjiye neden olan ürünler ile üretim hatlarını paylaşan özellikle bu öğeler için gıda ürünleri test etmek için tüketiciler kolaylaştıracak bir uygulama oluşturmak karar verdik.

Özellikle, app KASTIM bu sabotaj kullanılarak inşa edilecek geçirmez muhasebe protokolü Arapsaçı dağıtılmış ve Primority var 3iVerify platform dahil, böylece üreticilerin mevcut Arapsaçı üçüncü tarafın herhangi bir katılımı olmadan yapılacak elde edilen veriler sunuyor.

Bu uygulama aynı zamanda tüketicilerin bir barkod tarayarak gıda ürünleri ile ilgili tüm ilgili bilgi toplamak için izin verir. Tüketiciler için erişilebilir olması, bilgi üretimi için kullanılan yöntemin, kullanılan malzemeler ve tedarikçiler ve değerlendirmelerini içerir. IOTA vardır vurguladı tüketiciler olacak mümkün elde bilgi olmadan paylaşım kişisel ve hassas bilgileri ve sahibi olmadan herhangi bir cryptocurrency.”

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: