Aussie Güçlü İnşaat Verileri Boğa Kalır

 
Kuzey Kore ve ABD arasındaki demir cevheri fiyat aralığı bağlı hareket ve gerginlik tırmandı Avustralya Doları G10 zayıf rakipleri, ABD doları da dahil olmak üzere çoğu karşı durdu, Ağustos ayı başlarında vardı. Ancak, son iki seans içinde, AVUSTRALYA çifti geri 0.7966 Cuma günü yakın yükseldi. Yükseliş aşağıda nedenlerle devam etmesini bekliyoruz.

Geçen hafta açıklanan olumlu ekonomik veriler bir dizi belirtildiği gibi Avustralya ekonomisi iyi performans sergilemeye devam ediyor. Avustralya İstatistik Bürosuna göre, özel sermaye harcamaları %0.8 S-o-S Haziran çeyreğinde arttı, analistler tarafından beklenen %0.2 artış karşı, ama 0.1%geçen ay artış daha düşük.

Ancak, inşaat onayları 1.7% m o Temmuz ayında m geriledi, önceki ay %11.7 büyüme ile karşılaştırıldığında. Yine de, analistler tarafından tahmin %5,4 düşüş daha iyiydi. Tamamlanan inşaat çalışmaları-o-S Haziran çeyreğinde %0,9 büyüme ezilmiş Konsensüs tahmini 9.3% s hızla büyüdü. Önceki çeyrekte, tamamlanan inşaat çalışmaları sadece mütevazı 0.6% arttı. Demir cevheri ve kok kömür fiyatlarının son ralli de Aussie mitingi destekliyor.

Ekonomi Ağustos 180.000 işleri karşı piyasa beklentisi içinde 156 bin iş ekledi ABD Emek İstatistik Bürosu tarafından bildirilen Tarım Dışı İstihdam verileri belirtti. Geçen ay, iş eklemeleri sayısı 189.000 artmıştır.

İşsizlik oranı %4, 4 Ağustos sonunda artarak %4,3, bir önceki ay içinde. Ortalama kazanç bile sadece %0,1 artarken, analistler tarafından beklenen %0.2, önceki ay kaydedilen ve %0.3 daha düşük artış karşı.

Yaygın olarak beklendiği gibi, Michigan Üniversitesi tüketici güveni okuma 24 Ağustos ayında azaldı, 97.6 Temmuz ayında gelen. Thomson Reuters anketine göre, analistler Temmuz tüketici duyguları biraz 97,4 için düşüş tahmin etmişti.

İnşaat harcamaları da %0,6 m-o-m Temmuz ayında azaldı, 2017 Haziran ayında ayrılmış revize %1.4 bir düşüş ile karşılaştırıldığında. Kamu sektörü proje sayısı azalmasına 2016 Ekim ayından bu yana 1.21 trilyon $ – en düşük seviyesine tüketici harcamalarında azalmaya yol açan ABD Ticaret Bakanlığı belirtti. Wall Street analistlerinin inşaat harcamaları %0.5 Temmuz ayında artması beklenen oldu.

ABD otomotiv sektörü de döngüsel bir yavaşlama yaşanıyor. Microsoft Corp göre, ABD'de satılan toplam araç 16.2 milyon Ağustos ayında azaldı, 16,70 milyon geçen ay 16.60 milyon ve daha düşük analistlerin tahminine göre aşağı.

Teknik olarak, USD / çifti 0.7930 seviyesi civarında konsolide edilmiştir. Döviz çapraz da başarıyla 0.7840 seviyesini yeniden test etti. Yükselen momentum göstergesi sayacı boğa iştahı doğruluyor. Böylece, 0.8040 hemen sonraki direnç seviyesi üzerinde kırmak ve 0.8125 ulaşmak çifti bekleyebiliriz.

Uzun AVUSTRALYA çifti giderek yaklaşan ralli yarar umuyoruz. Pozisyon muhtemelen 0.7940 yakın açıldı, 0.7840 altına zarar Durdur emri ile olur. 0.8125 yakın çıkmak için planlıyoruz.

Bir arama seçeneği bu noktada ticaret için en ideal sözleşmedir. Böylece, 11 Eylül tarihine kadar geçerli bir arama seçeneği fazla miktarda yatırım yapan edebiliriz. Hakkında 0.7940 kullanım fiyatının ticareti için ideal olacaktır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: