Yunanistan gibi EURO etkileri Uçucu Kalır

 
Euro'nun kaderi Yunanistan iki parçaya Yunan halkı bölen bir referandumdan sonra müzakere masasında olduğu gibi bir sonuca ulaşmış gibi görünüyor.

Eğer Yunanistan (Avrupa Birliği, Hükümetler, Avrupa Merkez Bankası ve Uluslararası Para Fonu (IMF) alacaklılar yapılan teklifi kabul ederse, ya da daha iyi şartlar için savaşmalı son Pazar sorulan soru oldu.

Para Yunanistan için ilk iki kurtarma programları gerçekten Yunan halkının gitmedi ama bütün amacı, Avrupa bankaları kurtarmak için olduğunu Sayın yaşındaki çipras, küstah Yunan Başbakanı tartışma çıktı.

Nedenleri ne olursa olsun, kesin olan bir şey var: Avrupa kaynama noktasında, demokrasi, kardeşlik ve Dayanışma çok öncül; Avrupa üzerine inşa ediliyor, bu ilkeler bu gün tehlikede.

Kimse Yunanistan, Avro bölgesi ve Avrupa Birliği dışında görünüyor, en azından bunu yapmak için hiçbir yolu yoktur gibi kolay Avro bölgesi ve Avrupa Birliği dışında bir ülke tekme değil basit bir neden için istiyor. Ayrıca, Yunanlılar ayrılmak için izin tehlikeli bir emsal oluşturacaktır.

Yunanistan ciddi bir reform önerileri, (büyük bir ödeme o gün yüzünden oluyor) Temmuz son tarih, aksi halde 21 ile Yunanistan için hesaplaşma günü olabilir ihtiyacı olan arkamızda dramatik hafta sonra alınır.

FX piyasaları için de, bir önceki Pazartesi sayıda açılışında hazır bulundu üst üste ikinci kez oldu, ve bütün hafta piyasalar umutsuzca doldurmak için deneyin gördü. Kapalı, diğer hala açık oldukları bazı çiftleri üzerinde, ama bu tüm boşluklar mevcut olduğunda aynı şeyi ima eder, çoğu kez oldukça olumlu bir şey daha olumsuz bir şeye bağlıdır.

Bu YENİ, olumsuz 3. dalga başladı, 120 seviyesine doğru, ABD doları / Kanada Doları kendi dünya yaşarken çifti 125 düzeyinde ilgili olduğu için burada tahmin ediyordum bir hareket bir hareket gibi görünüyor ne.

Petrol ABD doları ısı hissi olarak ABD doları / Kanada Doları iyi 1.27 alan üzerindedir ve ürünleri daha düşük kırılma dolar gücü ve Çin hisse senetleri bir karışımı tarafından paramparça ediliyor.

Tüm 2015 için ilginç bir yaz var ve önümüzde olanlara bakılırsa, aynı oynaklık ilerlemeye göreceğiz bu dünya hiç şüphem yok diyebilirim.

İlginizi Çekebilir: