Lojistik Firması Panalpina Denemeler Tedarik Zinciri Blockchain

 

Cryptocurrency pazarında büyük altcoins yeşil son iki gün kalacak olan momentum topluyor. (BTC) Bitcoin kırık bir kez daha 8.000 seviyesinin üstünde bulunuyor. Son 24 saat içinde $8,110 ticaret için %2.5 kazanmıştır. Son bir hafta içinde madencilik ödül yaklaşımlar yarıya günü olarak yaklaşık %30 kazanmıştır Litecoin (LTC), Son 24 saat içinde $134.40 ticaret için %3,5 kaybetti. Ancak, (ETH) Ethereum 4.2% son bir gün içinde $258.75 de ticaret kazanmıştır. Günlük kazanç ile ticaret olan diğer altcoins (- $34.90, %4,1 BNB), Ripple (MİOTA-$0.4342, %0.4) IOTA, Binance Para ($0.1267, %2.4 (XLM)-$0.4028, %0.5 XRP), Yıldız, 0.0332$, %4.7 (($396.65)-$0.0939, %5,5 ADA), Bitcoin Nakit, %1 Cardano, Tron (TRX) ve EOS (EOS-$6.5, %1.6) vardır.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Sağlamak için Shenzhen sübvansiyonlar firmaları blockchain için

Şangay Çin Eyaleti kiralama sübvansiyonlar sunarak teknoloji blockchain ile ilgili başlatılması teşvik etmektedir. Ödül büyümeyi hızlandırmak için alınan üç adımlardan biridir. Blockchain başlatılması üç yıl üst üste kira faturalarında indirim olarak ($86,800) 600.000 yuan maksimum alacaksınız. Geleneksel şirketler de blockchain benimseme, geliştirme ve tanıtım planı kapsamında uygulama maliyeti %20 ile teşvik edilir. Yenilik ya da neden yol için ödül alma çabaları lies dönüşüm kırma 600.000 kadar yuan nakit ödül alacaksınız.

Endüstriyel blockchain platformları gelişen teknoloji laboratuvarları ve Araştırma Merkezleri ise Çinli yetkililer tarafından onaylanmış if ($289,000) iki milyon yuan nakit ödül için uygun olacaktır. Eğer yenilik ilham üst düzey toplantılarda “uluslararası, ulusal ve bölgesel düzeyde,” sonra örgüt içinde proje olacak kabul için bir nakit ödül bir milyon yuan ($144,500).

 

Özel sektör girişimleri

Emeklilik için Yasal & Genel ile Amazon birleştiren anlaşma blockchain

E-ticaret devi Amazon İNGİLTERE merkezli sigorta şirketi Legal & General ile kurumsal emeklilik ile ilgili işlemler işlemek için blockchain sistemi oluşturmak için işbirliği yapıyor. Yasal & Genel blockchain işletmelerin Yasal & Genel Sigorta ve emeklilik planları taşıdığınızda gelip toplu maaşlar, işleme için uygulanan Amazon kullanmak niyetinde.

Financial Times'ta yayınlanan bir makalede, işletmelerin toplu rant işlemlerin tek tek çalışanlar için emeklilik ödeme sorumluluğu önlemek için yukarıda anlatıldığı gibi sigorta ile girmek olduğuna işaret etti.

Yasal & Genel Sigorta Thomas Olunloyo, CEO, blockchain bir platform uzun ömürlü verilen maaşlar işleme için mükemmel uygundur nasıl hazırlamıştır.

“... veri ve işlemlerin imzalı, kayıtlı ve 50 yıl süresi olan bu sözleşmeler yaşam üzerinde kalıcı ve güvenli bir doğa içinde tutulmasını sağlar.”

 

Panalpina yükseltme tedarik zinciri verimliliği için blockchain projesine imza attı

Panalpina, İsviçre nakliye ve lojistik hizmetleri firması, tedarik zinciri verimliliğini artırmak amacıyla blockchain deneme projeleri başlattı. Dünyanın en büyük nakliye ve lojistik firmalarından biri olan Panalpina, mali 2018 76.30 milyon dolar kar açıkladı. Firma Mayıs ayında (BiTA) Ulaştırma İttifak Blockchain üye oldu ve hava ve deniz taşımacılığı etki alanında iki blockchain deneme programları, her biri, seçilmiş müşteriler ile duyurdu. Bir deneme programı yüksek blockchain uygulama çalışması olurken,-endüstriyel ürünler Teknoloji, diğer ofis malzemeleri üzerinde durulacak.

Panalpina ticaret kayıtları dijital ortama aktarmak, onları bulut tutun ve süreçleri geliştirmek ve uzun vadede masrafları en aza indirmek için blockchain teknolojisini istiyor. Özellikle, Panalpina hakim işlemler karışma olmadan Avrupa'ya Asya'dan gelen malların hareketi, gerçek gönderiler yanında ile ilgili verileri kaydetmek ve bir blockchain tabanlı izleme sistemi kullanacak.

Blockchain ile ilgili projeler, Cedric Rutishauser, üst düzey girişim Geliştirme Müdürü at Panalpina Dijital Hub, şöyle devam etti: “Bu, erken evre projeler 85'i sayısallaştırma ve 15'i hakkında blockchain – biz başlangıç için bkz: net fayda maliyet tasarrufu ile basitleştirilmiş ve daha hızlı işlemler ve alt belge kurye maliyetleri. Ama blockchain gerçek avantajı gerçeğin tek kaynağı yatıyor. Ticaret ortakları arasında gelişmiş veri paylaşımı daha fazla şeffaflık oluşturur, tedarik zinciri belgelenmiş her adım için açık mülkiyet ve sorumluluk.”

 

Blockchain eğitim girişimleri

UBC'YE blockchain bir eğitim programı başlattı

Kanada'da yer alan British Columbia Üniversitesi (UBC), bir blockchain tanıttı ve özellikle yüksek lisans ve Doktora öğrencileri için muhasebe teknoloji eğitim programı dağıttı.

Eğitim programı kamu yararına olacak dört önemli sektörler ortalama etrafında öğrenciler blockchain teknolojisi konusunda yeterli bilgiye kazanç sağlamak için yapılandırılmıştır. Temiz enerji, sağlık ve zindelik, yerli sorunları ve düzenleme teknolojisi vardır.

UBC'YE 139 öğrenciler için Altı yıl eğitim vermeyi planlıyor. Tam eğitim aynı zamanda oluşturmak ve blockchain sistemleri değerlendirmek için gerekli tüm araçlara sahip olacak ve mezunlar blockchain uygulanması için fırsatlar keşfedin.

Mitacs, Kanada olmayan, kar amacı gütmeyen araştırma kuruluşu ve 15 endüstri ortakları 156 staj ve doktora sonrası eğitim için girişimler CA teklif 2.44 milyon dolar.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: