Kanada Doları Konut Balonu Endişeleri Zayıf Kalır

 
30 Kasım günü, ABD doları / Kanada Doları çifti bir düşüş tahmin ettik ve kısa 1.3450 seviyelerinde gidiyor tavsiye 1.3250 bir hedefi vardı. İkili tüccarlar için, bir hafta geçtikten bir süre düşük veya aşağıda opsiyon sözleşmesi yatırım belirtmiştik. Her zaman, tüm tanınmış ikili opsiyon brokerları arasında (eşdeğer) düşük veya altında bir sözleşme teklif. Yani, seçim uygun bir komisyoncu aramak için herhangi bir ihtiyaç olmayacaktır. Döviz çifti hakkında 1.3275 kapalı, böylece önerilen ticaretten kar elde edilir. Şimdi, 1.3050 geçerli döviz kuru üzerinden, ABD doları / Kanada Doları parite aşağıda belirtilen sebeplerden dolayı iyi bir satın gibi görünüyor.

İlki, piyasa Fed Çarşamba günü zam duyurmak için bekliyor. Zam oranı tam fiyatlı olan son ralli gösterir. Ancak, FOMC toplantısında, ABD Fed genellikle GSYİH büyüme ve işsizlik oranı tahminlerini ayarlar. Toplantıyı takip eden FOMC deyimi ekonominin Fed outlook ortaya çıkaracaktır. Hisse senedi piyasalarında yaşanan güçlü ralli göz önüne alındığında, analistler, Fed'in ABD GSYİH yükseltmek 2016 için %1.9 ya da 2.0% tahmin tahmin. İşsizlik oranı da 2016 için %4.7 aşağı revize edilmesi bekleniyor. Böyle bir senaryo, Doların ralli turu tetiklemek için bekleniyor.

ABD'de Tüketici Güven Endeksi Aralık ayında 98 bir yüksek isabet, geçen ay bir yukarıya doğru revize 93.8 ile karşılaştırıldığında Michigan Üniversitesi bildirdi. Analistler Tüketici Güven seviyesini bu ay 94, yüksek dokunma tahmin edildi. Ezici bir çoğunlukla yüksek Tüketici Güven de Doların güçlü tatil sezonu boyunca devam edecek.

ABD ekonomisi %3'e kadar 2017 yılında genişletin, eğer Koz iyi politikaları uygulamaya başlarsa planlanmış şekilde olabilir. Diğer taraftan, Kanada sadece %1, gelecek yıl artması bekleniyor. Büyüme, ekonominin aşırı ısınmasını önlemek için dayanarak ABD Fed gelecek yıl üç kez ya da düşük zam bile olabilir. Ancak, iş kayıpları göz önüne alındığında ve Vancouver ve Toronto'da konut balonu bira, Kanada olamaz Bankası bu noktada oranında zam göze. Fed oranında zam doğal olarak BİZE yatırım çekecek. Ayrıca, ham üretim kesim sadece Ocak ayında uygulamaya konulması bekleniyor ve hala analistler, İran ve Irak konusunda şüpheci. Bu nedenle, yukarıdaki argümanları dikkate alındığında, ABD doları / Kanada Doları kısa vadede yükselmeye tahmin ediyoruz.

Fiyat grafiği 1.3130'da ABD doları / Kanada Doları parite için güçlü bir desteğin varlığına işaret eder. Stokastik osilatör sıfır okuma varlık çifti tersine dönmesi olasılığı gösterir.

Böylece, bir tüccar 1.3130 yakınlarında ABD doları / Kanada Doları çifti uzun pozisyon almak 1.3000 zarar Durdur emri ile olabilir. Uzun pozisyon 1.3280 yakın seyreltilebilir. Risk iştahı ile tüccarlar kitap kar 1.3390 bekleyemez.

Benzer bir kurulum ikili piyasada üstüne veya yüksek bir sözleşme satın alarak oluşturulabilir. Döviz kurunun 1.3150 altında bir şey olabilir, yüksek Sözleşmenin bitiş tarihi 21 Aralık etrafında ya da düşmek gerekir.

İlginizi Çekebilir: