Boğa Tesla & BİZE Zam Oranı

 
Hem temel ve teknik resimler gün geçtikçe daha parlak bir görünüm olarak (NASDAQ:TSLA) Tesla Motors Inc sonunda son derece boğa desen kırdı, ve şimdi 250 $/share karşı bir sürüş mesafesindedir. Ancak, Tesla stok önümüzde bazı engeller olabilir. ABD ekonomisinin genel devlet olmanın başlıca engel, ve bu nedenle dolar.

Güçlü bir dolar, her zaman ülke dışından satışlarının çok fazla ve bu nedenle gelirlerinin yapan herhangi bir şirket için bir karşıdan esen rüzgar var. Bu mükemmel Tesla'nın durumu açıklar. Güçlü bir dolar gerçekten gelirinin büyük çoğunluğu Amerika Birleşik Devletleri içinde, ama bu sorunu Tesla Çin'e güçlü bir genişleme planlıyor gibi gelecekte bir sorun olabilir gelen anlamda zarar vermez. Tesla araç şarj için Çin standart arabalar adapte etmeyi planlıyor talep orada büyüyor ve yakın zamanda açıkladılar.

Eğer güçlü bir dolar devam ederse, o zaman, Çin'deki pazar payı büyüyor zaman, karlılık zarar değil, yüzde yüz bir ilişki içinde olacak, ama yine de dikkat çekici olacaktır.

Alternatif olarak, doların şu anki hızda devam etmezse ve güçlendirme ne durdurur? Önümüzdeki hafta ABD Federal Açılış Piyasa Komitesi (FOMC) dakika ortaya çıkaracak gibi yakında bir cevabımız olacak.

Bu dakikada gerçek toplantı gerçekleştikten sonra her üç haftada bir yayımlanır. Serbest bırakılması amacıyla görüşmeler yapıldı, ne Komite üyeleri ne düşündüğünü piyasa katılımcıları göster ve kaç boğalar ayılar Komitesi vardır. ABD doları daha sonra bu bilgilere dayanarak hareket edecektir.

FOMC geri kalmış ve çok ilgili değildir, ancak bir ekonomi için fazla zaman aslında Fed'in herhangi bir değişiklik gerekli olduğu için oranlarını yükseltmek gerekir mademki bir pozisyon değiştirmek için üç hafta olduğunu söyleyebilirim bazı eleştirmenler demek. Yani benim almak nötr bir tonu var. ABD dolarının kaderi gerçek faiz oranı kararı takip edecek olan Haziran ayı toplantısı basın toplantısında karar verilecek.

Tesla geri geliyor, diyorum ben boğa desen düşen bir kama başka bir şey değildir, ve (ve) 2-4 trend çizgisi kırıldı zaman, pazara gidiyor ve çoğu kez kama yüksek çekmek.

Fed Haziran toplantısı ile ilgili hareket edecek çok güçlü ihtimalin bu kavrama, güçlü doların devam etmeyecek inanıyorum. Bu Tesla için olası hava ortadan kalkıyor demektir.

Hala temel tarafta, BİZİ pil fabrikasında büyük bir yatırım daha yeşil bir dünya için bir yarışa pole pozisyonunda Tesla koyacağız ve bu sadece büyük faydalar... büyük ekonomik faydalar getirebilir.

Bu nedenle, Haziran ayının başından başlayarak, Fed oranlarını yükseltmek için gitmiyor varsayımı üzerine Tesla arama seçeneklerini tercih ediyorum. Ay son kullanma tarihi sona ile takas olur.

İlginizi Çekebilir: