2018 2 Önde gelen Cryptocurrency Hikayeleri Nisan

Düşüş için özel bir sebep olmasına rağmen cryptomarket üst üste ikinci hafta için zayıf kalmaya devam ediyor. Cryptocurrency piyasası toplam piyasa değeri 269 milyar dolara geriledi. Aslında, birkaç umut verici gelişmeler oldu. Avrupa Merkez Bankası (ECB) araştırma tamamlandı, ‘Stella’, Japonya Merkez Bankası ile ortaklık dublajlı ve menkul kıymet takası için blockchain kullanma hakkında bir rapor yayınladı. Bir ay önce, Avustralya'nın Brisbane havaalanı satıcılar turizmi geliştirmek için bir çaba cryptocurrencies kabul etmeye başladı. Şimdi, Alman Ulusal Turist Kurulu hizmetleri için ödeme olarak Bitcoin ve diğer cryptocurrencies başlamıştır. Cryptos kabul kararı olumlu bir ışık ve cazip bir turizm beldesi Almanya proje yapıldı. Kanal boyunca, İngiltere Merkez Bankası, çalışma ve gerçek zamanlı brüt tasfiye (EFT) hizmet finansal hizmetler geliştirmek için blockchain teknolojisi ile birlikte kullanılabilir tarafından yollarını bulmak (kanıt kavram) bir deneme başladı. West Virginia ABD devlet, kayıtlı seçmenlerin Birincil askeri Seçimlerinde mobil oy Blockchain bir platform kullanmak mümkün olacak. Asya'da, (İMDA) Singapur'un temel özelliğidir Medya Geliştirme Kurumu iş blockchain yenilik ve benimsenmesi teşvik etmek için “blockchain mücadelesi” başlattı.

Büyük cryptocurrencies ilgili gelişmelere bakalım:

 

(BTC)Bitcoin

Bitcoin $7,000 aşağıda hafta sonu düştü, özellikle sosyal medya platformları (Facebook, Twitter, Snapchat, vb.) nedeniyle.cryptocurrencies ile ilgili reklam yasaklama kararı. Ayrıca, Mailchimp cryptocurrency ilgili hesapları kapatma başladı. Bitcoin kanama iken, Intel Bitcoin madenciliği dostu hem karlı hem de çevre yapmak için patent başvurusunda bildiriliyor. Blockchain teknolojileri geliştiren Blockstream, geçen hafta (Lapps) Yıldırım Uygulamaları bir dizi yayımladı. Ana net düğümler Yıldırım sayısı 1000 geçti gibi, yakında, Bitcoin Yıldırım Hareketleri bir gerçeklik haline bekleyebiliriz. Daha fazla burada ve burada okuyabilirsiniz.

 

 

(TRX)Tron

Eğlence ve kumar amaçlı skorbord, blockchain bir ağ, Cumartesi günü testnet yayınladı. Bu blockchain ağ kurucusu Justin Güneş de Olabilir için mainnet sürümü ertelenmişti, Temmuz yerine. Platform üzerinde bir para oluşturmak için, geliştiriciler 1000 TRX satın almak zorunda ve bu paralar yanacak. Bu aslında çok olumlu bir haber. Onların elindeki mainnet fırlatma sırasında azalacaktır ancak, çok yanlış. Bu paranın bir selloff yol açtı. Ancak, önümüzdeki günlerde büyük bir geri dönüş bekleyebilirsiniz. Ağ son derece hızlı ve son derece çıkartılabilir. Akıllı sözleşmeler dağıtılabilir ve işlem maliyetleri düşük, diğer ağlara kıyasla. Bu nedenle, token yavaş yavaş önümüzdeki hafta içinde yükselmesi bekleniyor. Daha fazla bilgi edinin.

 

Adl Bizim

Litecoin. Sonra bir kayıt düşük, yaklaşık 105, Litecoin vardır geri dönmüş yukarıdaki destek seviyesi 112. Osilatör hareketli ortalama da sıfır okuma üzerindedir. Bu nedenle, bir yükseliş yakında başlamasını bekliyoruz.

Analize dayalı, uzun Litecoin gitmek için aşağı fiyat hesaplarımızı kullanabiliriz. 112 yakınlarındaki girmek için tercih ediyoruz, 100 altına zarar Durdur emri ile. Uzun bir pozisyon açtıktan sonra, 150 civarında kitap kar için bir sipariş edeceğiz.

 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Ripple. Ripple para var döndü son derece zayıf grafik. Bu cryptocurrency 50 günlük ortalamanın altında işlem görüyor. Ayrıca, para akışı Endeksi halen düşüş. Bir sonraki büyük destek sadece 0,24 var. Bu nedenle, Ripple değerini daha da düşüş tahmin ediyoruz.

Mevcut düşüş ticaret için, bir hafta süreyle geçerli olan bir opsiyon, yatırım düşünüyoruz. Ripple de $0,50 yakın ticaret olmalıdır. Ancak o zaman, ikili bir komisyoncu tarafından sunulan bir opsiyon sözleşmesine yatırım olarak kabul ederiz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: