TL düştü. AB PMI ve Kanada TÜFE Hafta İçin Sesi Ayarlamak için.

13 Kasım yazıda bildirildiği gibi geçen hafta TL üzerinde bir odak vardı ve agresif sattı. Tüccarlar pound satılan sebebi Mark Carney, İngiltere Bankası Valisi, ardından basın toplantısı son derece güvercinimsi bir ton kullanıldığı geçen haftaki enflasyon raporu nedeniyle oldu. Bu hafta başka bir para birimi Sterlini ile arayı kapamaya görebilirsiniz.

İngiltere büyüme yavaş yavaş azaldı ve enflasyon beklentileri küçümsedi olmuştur. Sonuç olarak erken 2015 yılında zam olasılığı düşüktür. Bu Federal Rezerv 2015 oranında zam döngüsü ve görüşmelerin son derece yüksektir sıkma sona erdi nerede Atlantik'in diğer tarafında neler olup bittiği ile tezat oluşturuyor.

Sonuç olarak, İngiliz Sterlini / düşük geldi ve GBPCAD ve GBPNZD daha kararlı bir şekilde aşağı yönlü hareket etti. EURGBP neredeyse Cuma günkü kapanış 1.09 seviyesine ulaştı. Gelecek hafta bekleyebilirsiniz?

Hafta Mario Draghi, Avrupa Merkez Bankası Başkanı ile başlar, Brüksel'de para politikası hakkında konuşuyor. Son konuşmalarında bakılırsa, aşağı EURO para birimi konuşmak muhtemel olduğunu düşünüyoruz.

Avrupa'da ekonomik tablo gün geçtikçe daha koyu oluyor. Bu hafta işler PMI (Satın alma Yöneticisi Endeksi) rakamları yayımlandığında nasıl gelişeceğini hakkında daha fazla ipucu verecektir.

Eğer belirli bir kesimi genişletme veya Akit ise ekonomik sektörler ve tüccarlar bir fikrin var Adres çünkü PMI son derece önemlidir. Örneğin, bir ekonomi servis tabanlı bir ekonomi ve PMI hizmet göstergesi durgunluk Koşulları ve Merkez Bankası fiyatlarını düşürmek beklemek sadece normal olandan Akit sinyalleri gösterir.

Bu hafta ekonomik olaylar = enflasyon Kanada TÜFE (tüketici fiyat endeksi) ile sona erecek, Cuma günü açıkladı. Petrol ve altın son hamle Kanada TÜFE etkisi olarak bu emtia para birimleri için çok önemlidir.

:

 

Bu hafta başında para tüccarları eğlendirmek için, ve onaylı döviz ve İkili Seçenekleri broker bizim herhangi bir para birimi ile ticaret yapmak unutmayın var.

İlginizi Çekebilir: