Haziran ayında EURO Çift İçin Ticaret Planımız

 
Yunanistan ile alacaklılar arasındaki durum hala gergin gibi tüm Avrupa projesi büyük risk altında. Zaman Haziran ayında vadesi gelen ödemeler için de geçiyor.

Abartılacak ne var, biri sorabilir miyim? Peki, Yunanistan için geçerli kurtarma programı son Haziran ayı sonunda gelen büyük sorunu ve Yunanistan ' dan sonraki ödemelerin olacak. Alacaklılar için ödeme bir yerden gelmek zorunda kalacak gibi görünüyor.

Yatırımcılar, bu tahvilleri satın almak zaman bir çözüm Yunanistan, finans piyasalarında gelip borç, tahvil ihracı anlamı olurdu, ama bu yalnızca çalışır. Verim artıyor ve büyük olasılıkla bir anlaşma olmadan geçen her gün artacak bu sefer değil.

Diğer çözüm, Yunanistan başka bir yerden para almak için olur. Ama nereden? Mevcut alacaklılar (Uluslararası Para Fonu), ECB (Avrupa Merkez Bankası) ve IMF vardır.

Bu döviz piyasasında işlem etkisi Bu makalenin tema: Jeopolitik çıkarları için bize getiriyor.

Rusya Kırım ilhak için alınan tüm bu yaptırımlar bu hafta uzatılmış, henüz altı yıldır olduğu gibi Rusya ve Avrupa arasında bilinen gerginlikler vardır.

Böylece Rusya çekirdeği Avrupa projesi istikrarsızlaştırmak, (Yunanistan başından beri çekirdek üyesi) olarak Yunanistan ' a yardım etmek isteyen biri olabilir. Bu ilk engel de başarısız görünen bir proje için Pandora'nın kutusunu açar.

Yukarıdaki tüm bu Haziran bir cevabı olacak. Ay sonuna kadar, bir yol veya başka bir çözümü olmalı.

DÖVİZ piyasası nasıl tepki verecektir?

Eğer bir anlaşma ulaştı, orada olması bir rahatlama Rallisi ve bu tercüme bir daha Euro karşısında Kurulu ile avro / Japon Yeni hareketli daha agresif olarak verilmelidir tarafından desteklenen yüksek hisse senetleri gibi.

AVRO / ABD hala güçlü bir şekilde ters Almanya'da DAX Endeksi ile ilişkilidir ve bir kurtarma Yunanlılara karşı Alman vergi mükelleflerinden daha fazla para anlamına gelir. DAX miting o kadar, yani AVRO / baş etrafında 1,18 bölgesi ile sınırlı görünüyor olabilir anlamına gelir.

Ancak, üzerinde anlaşma yok, ve eğer bir şey dışarı kontrol, bak Euro gibi bir para için etkin dalma. Bu durumda, negatif avro / Japon Yeni, Euro haber olarak kısa olması için en iyi çift, hisse senetleri de düştüğü ve bu panik satış eklemek gerekir.

Eğer Euro başarısız olmaya mahkumdur, ama her zamankinden daha bunu yapmanın daha yakın olmadığını söyler.

İlginizi Çekebilir: