Samsung Sinyaller Olumlu S3 Outlook üzerinde Yükseliş

 
Akıllı telefonlar, ünlü elektronik ürün üreticisi Samsung Electronics Co satışlarında bir artış sağladı. (LON:BC94) analistlerin tahminlerini tepesinde olağanüstü mali 2016 ikinci çeyrek bir kazanç bildirdi. Pazar etkileyici gelir ve kazanç numaraları ile 751.50 hakkında $100 $hisse fiyatı Yukarı iterek yeşil ışık yaktı. Ancak, kar rezervasyon $647 düşük Eylül ayının ikinci haftasında gerileyen hisse fiyatı üzerinde bir bedel ödedik. Yine de, yatırımcıların desteğini kaybetmiş bölgenin en fazla kazancı $722.50 Pazartesi günü kapalı stoku, etkin. Aşağıda, aşağıdaki nedenlerle, borsada boğa bir görünümü var.

Temel Suwon, Güney Kore-şirket 50.94 trilyon won ikinci çeyrek satışları, aynı dönemine geçen yıl 48.54 trilyon kazandı olduğunu duyurdu. S2 2016 net gelir 5.85 trilyon won, Q2 2015 yılında kazandı 5.75 trilyon kıyasla. 8.07 trilyon won vergi öncesi ikinci çeyrek kar Thomson 7.8 trilyon won tahminler Reuters daha yüksekti. Şirketin 8 trilyon kazandı ve 8.2 trilyon won arasında Q2 faaliyet karı bekliyordu. Anlaşılacağı gibi, Q2 sonuçları yönetimin beklentileri geçti.

Şirket ikinci çeyrekte akıllı 78 milyon adet sattı, benzer dönemine göre geçen yıl 76 milyon adet ile karşılaştırıldığında.

Şirket üçüncü çeyrek için segment akıllı bir görünüm verdi. Yarı iletken bölümünde, Samsung nedeniyle yeni akıllı telefonları için hafıza çipleri için talepte bir artış bekliyor. Çin'den mevsimsel talep de bellek yongaları satış artışına katkıda bulunması bekleniyor. Cihaz panel segmentinde, Samsung LCD (sıvı kristal ekran) panel için talep artışı bekliyor. Şirket ayrıca tüketici talebini ele alarak (Organik Işık Yayan Diyot) EKRAN satışlarında bir artış kaydetmek için umut.

Samsung IT & Mobil İletişim bölümü iyi üçüncü çeyreğinde gerçekleştirmek için, akıllı telefonlar satışlarında bir artış bekliyor. Şirket, ancak, o bir q pazarlama giderlerinde artış-q olarak bekliyor. Son olarak, tüketici elektroniği segmentinde son derece mevsimsel zayıflığı nedeniyle gerçekleştirmek için bekleniyor. Ancak, Samsung katma değerli ürün satışı üzerinden gelir artışı kaydetmek için umut. Böylece, temelde, kayda değer mali sonuçlarını bekliyoruz.

Tarihi fiyat grafiği 680 de hissesi desteği gösterir. 690 50-günlük hareketli ortalama da destek görevi görür. Baş üzerinde hissesi için direniş 740 var. Stokastik osilatör boğa bölgede artan. Böylece, boğa kalmaya hisse fiyatı, ama menzil 680 ve 670 arasında geçerli çeyreğinde bağlı bekliyoruz. Güçlü performansı göz önüne alındığında, teknik destek seviyesine yakın uzun ve kısa pozisyon alarak önlemek daha iyidir.

İkili bir tüccar hisse fiyatına Olası yükselişi kazanmak için tek dokunuş opsiyonu yatırım yapabilir. Arama seçeneği için hedef fiyatı $740 daha az veya eşit olmalıdır. Son olarak, Samsung 7 Ekim tarihinde üçüncü çeyrek rehberlik veren olacağını göz önünde bulundurursak, ikinci bitiş tarihi olan bir sözleşme için Ekim hafta gitmek akıllıca olacaktır.

İlginizi Çekebilir: