Greenback Güçlü inşaat İzni Verilerini Güçlendirir

 
Michigan Üniversitesi (Adana) bu ölçü birimi yumuşak ücret artışı, daha az miktarda yüksek beklenen işsizlik oranı ve düşüş tüketici (ön) duyguları okuma Rus Rublesi karşısında Şubat ayı başında ABD doları karşısında zayıfladı. Bu USDRUB çifti bu düşüş de Aralık ve Rusya'da %5 dört buçuk yılın en düşük enflasyon oranı daha yüksek beklenen ticaret fazlası ile yardımcı oldular. Ancak, 56.20 düşük dokunduktan sonra, USDRUB çifti hızlı bir şekilde geri 57 üstünde gidiyordu. Aşağıda verilen nedenlerden dolayı önümüzdeki günlerde bir boğa ters sergilemek için USDRUB tahmin ediyoruz.

Rus Federal İstatistik Servisi ön tahminine göre, ekonominin %0.2 2016 yılında sözleşmeli. 0.5% bir daralma analistlerin tahminlerinden daha iyi iken, hala, ekonomik toparlanmanın henüz teyit edilmedi. Tüketim toptan ve Perakende Ticaret %3.6 düşüş gösterdiği zayıf kalmaya devam ediyor.

Rusya durgunluk 2016 yılında ortaya çıktı ve ekonominin %2 oranında 2017 yılında daha da büyümesi bekleniyor. Ancak ülke hala büyüme ve kalkınma için doğal kaynakları projelerinin büyük ölçüde bağlıdır. Bu görüş, Rusya Başbakanı Dmitry Medvedev tarafından geçen ay Gaidar Ekonomi Forumunda da dile getirildi. Ürünleri teknolojik geri kalmışlık ve yüksek bağımlılık Rus ekonomisinin karşılaştığı temel sorunları olan Medvedev belirtti.

ABD durumunda, ekonominin makul bir performansa devam ediyor. ABD Nüfus Bürosu verilerine göre, Ocak ayında izin bina 1.29 milyon, bir 1.23 yukarıya doğru revize milyon Aralık ayında. Analistler, yeni bina Aralık şekil eşit olması için izin bekliyordu. 2017 de BİZE inşaat sektöründe başlamış olan verileri gösterir.

Aynı şekilde, Philadelphia Federal Rezerv Bankası imalat Endeksi 43.3 Şubat ayında okuma güçlü bir artışa, 23.6 önceden ayında bildirdi. Pazar üretim Endeksi 18,5 için Okuma bir düşüş bekliyordu. Ankete katılan firmaların yüzde 48'i aktivitede artış bildirdi, %40 geçen ay ile karşılaştırıldığında. Sadece 6% siparişlerde bir azalma rapor ederken ayrıca, ankete katılan firmaların %44'ü sipariş alımı bir artış doğruladı. Bu arada, Çalışma Bakanlığı 11 Şubat tarihinde sona eren hafta için 239,000 için işsizlik iddiaları marjinal bir artış, 234,000 den önceki hafta bildirilen, ancak 243 bin iddiaların analistlerin tahminlerinin daha düşük duyurdu. Bu nedenle, yukarıdaki detayları dikkate alarak, yakında USDRUB çifti bir ralli bekliyoruz.

USDRUB çifti 56.90 destek sekti vardır. Para akış Endeksi yükseliyor. Pazar USDRUB çifti uzun pozisyon toplanmak demektir.

Böylece, birincil eğilim doğrultusunda, uzun pozisyon 57.80 yakın bir tüccar tarafından döviz çifti Olası yükseliş yararlanmak için alınabilir. 57 aşağıda kayıp durdurma emri vermek dalgalanma beklenmedik bir artış, kayıpları kontrol etmek için bir tüccar sağlar. Ticaret karlı bir çıkış 59.20 yakınlarındaki yapılabilir.

Tahmini olarak, ikili bir tüccar 72 yaklaşık% (yatırımın geri dönüşü) bir yatırım getirisi kazanmak için opsiyon ticaret yapabilirsiniz. Ticaret USDRUB çifti 57.80 yakın esnaf açılabilir. Tüccar da önerilen sözleşme için bir hafta geçtikten bir süre için tercih edilmelidir.

İlginizi Çekebilir: