Güçlü Perakende Satışlar, Tüketici Harcamaları Euro Boğa Tutar

 
Euro Bölgesi ekonomisinde bir iyileşme temelinde, Euro dolar bir yükseliş tahmin, Dolar karşısında, geçen Pazartesi günü vardı. ABD Fed faiz artışı, bazı ekonomistler tarafından sorgulandı zamanlaması da bizim tahmin destekli. Bu makalede, 1.1180 de EUR / USD paritesi uzun bir pozisyon almak için, 1.1450 hedef ile istekli ifade vardı. Ayrıca, iyi bir arama seçeneği satın almak için ilgi bilgilendirdik. EUR / USD paritesi Cuma günü hedefe ulaşmak, böylece bir kar hem esnaf lider. Şimdi, Mario Draghi, ECB Başkanı, olumlu ekonomik veriler ve 10-yüksek ekonomik güven yr görünümü göz önüne alındığında, EUR / USD paritesi başka bir ralli tahmin ediyoruz.

Tahvil alımlarının önümüzdeki aylarda sivrilen hakkında Draghi tarafından verilen ince ipucu Euro dolar boğa karşı duyarlılık döndü. Bu bağlamda, Deutsche Bank George Saravelos Sitede forum geçen hafta Draghi konuşması ile ilgili yeni bilgiler verdi. Sadece Draghi bu Şahin deyim değildir, ancak düşük enflasyon konusunda endişe eksikliği Euro güçlü yükseliş tetikleyen Saravlos dikkat çekti. Euro Bölgesinde düşük enflasyon şimdi geçici bir olgu olarak görülen analist daha da dikkat çekti.

Cuma günü, Destatis Alman İstatistik Kurumu, Mayıs ayında perakende satışlar-o-0.5% m m artış bildirdi, geçen ay %0.2 oranında bir düşüş ile karşılaştırıldığında. Analistler perakende satışlarda sadece %0.3 bir artış bekliyordu.

Aynı şekilde, Fransa'da, tüketici harcamaları Mayıs, %0.5 büyüme karşı piyasa beklentisi m 1% m-o-rose. Geçen ay, tüketici harcamaları sadece ayrılmış revize 0,4 oranında artmıştır.

Son zamanlarda, gelişmiş ülkelerin merkez bankaları başkanlarının sesi Şahin döndü. Zaten para politikasını normalleştirme başlattı ederken, diğer ülkeler sadece konuşma başladı. Böylece, bir sonraki aşamada, ABD Fed ekonominin güvenli “iniş” üzerinde tefekkür başladığında, başka bir yerde faiz oranlarında bir yükseliş olacaktır. Böyle bir senaryo oldukça Doları zayıflatacağı Saravelos inanıyor. Böylece, Avro ve ABD doları çevredeki olumsuz duyguları gelen olumlu ekonomik veriler göz önüne alındığında, EUR / USD paritesi yüksek bir trend bekliyoruz.

Teknik olarak, aşağıda gösterildiği gibi, EUR / USD paritesi 1.1280 güçlü bir destek var. Üzerinde ters direnç sadece 1.1580 var. Momentum göstergesi yeni yüksekler yapma, 100 üzerinde bir okuma ile. Alttaki boğa iştahı da artıyor para akış Endeksi tarafından onaylandı. Bu yüzden, AVRO / çifti bir yükseliş yüksek bir olasılık var.

Olası yükseliş faydalanmak için, 1.1410 yakınlarındaki EUR / USD paritesi uzun pozisyon açmak için, 1.1280 altına zarar Durdur emri ile istiyoruz. Eğer tahmin olarak çifti kuzeye doğru hareket ederse, o zaman 1.1580 yakın karımız kitap yapardık.

İkili broker biri, bir hafta için geçerli bir arama seçeneği satın almak istiyoruz. Başarı olasılığını artırmak için, yatırım çifti 1.1410 yakın esnaf dikkate alınacaktır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: