Enı tarafından BÜYÜK Keşfi ticaret

 
(BİT:ENI) Eni Spa, dünyanın en büyük doğal gaz alanı ne olabilir keşfi ile piyasaları şaşırttı. Şirketin CEO'SU tarafından yapılan bir duyuruya göre, keşif Akdeniz'de, Mısır'da derin sularda ve gaz alanında da gelecek yıl için Mısır'ın bağımsızlık sunmak çok büyük olarak kabul edilir.

ENİ büyük olasılıkla taviz muhtemel iş başlamadan önce yapılmış bu keşif kar gerekir. Bu şirketin hisse fiyatı olarak görülmelidir.

Hangi ürünleri yuvarlanan bir dünyada, petrol fiyatları 50 $işareti ralli geçen hafta gördüm, “siyah altın” emtia için dört buçuk yıl içinde en büyük mitingi olduğu ortaya çıktı ne var. Ancak, fiyatlar hala düşük ve petrol ralli doğal gaz toplanma arkasında da geldi.

Arz ve talep kanunları sonunda bu emtia bulmaca çözmek gerekir, ama bu arada bu hezimet devam eden ekonomik bir savaş gözlerimizin önünde gelişiyor gibi piyasa katılımcıları için baş ağrısı veriyor aslında. Fiyatlar hala yüksek son düşük fiyatlara rağmen, İran ile nükleer anlaşma sonra açılacak uluslararası yatırım üretim kesmek için OPEC isteksiz gibi. Bu Rus yaptırımlar bulmaca eklemek ve enerji sektöründeki firmaların karşılaştığı sorunlara net bir resim var.

ENI farklı değil, ama tüm yukarıda nedeniyle, hem de diğer alanlardaki değerlerinin bulunması için yeniden düzenleme ihtiyacı var. Bu portföylerini çeşitlendirmek ve yatırımları artırmayı anlamına gelir.

ENİ 14 €18 €arasında son beş yıl içinde ticaret, €20 Aralık yukarıda nadir sıçramalar olmuştur. Bu çok önemli bir €20 seviyesinde yapar. Bu aralığın kırılması için iyi bir nedene ihtiyacı olduğunu söyleyebilirim ve bu büyük keşif sadece bir tane olabilir.

Avrupa ekonomileri de enflasyonun yanı sıra hane halkı kredileri ve şirketlerin yükselen yolda daha iyi ve daha yakışıklı olan bu gerçeği Ekle, ve daha olumsuz daha ENI hisse fiyatı Yukarı atılabilir.

Ayrıca, (Avrupa Merkez Bankası), ECB aylık bazda parasal genişleme programı actioning olduğunu unutmayalım ve bu da boğa Avrupa Hisse Senetleri demek gerekir.

Hem teknik ve temel analiz önümüzdeki dönemde daha yüksek seviyelere işaret ediyor gibi tüm yukarıdaki dayanarak, bir ay son kullanma tarihi ile ENI için arama seçenekleri tercih ediyorum.

İlginizi Çekebilir: