Fed İmalat Endeksi 19 Ayın en Düşük Dalar-

 

Dün, ABD doları 113.70 Cuma günkü yüksek seviyelerde açıldı ama G10 rakipleri karşısında sürdürmek mümkün değildi, yen dahil olmak üzere. Gerginlikler ticaret nedeniyle belirsizlik, yeni talep artarken zayıf ekonomik veriler dolar olumsuz yönde etkiledi. 113.70 gelen, JAPON çifti 112.80 için son 24 saat içinde reddetti, ama bir eğilim ters yarına vesile ile sağlanan sebep olabilir.

 

Kötü ekonomik veriler, dolar zayıf

New York eyaletinde fabrika iş hızlı bir düşüş olduğu, 19 Ayın en düşük Federal Rezerv dizini bastırıyor ve BİZİ ekonomik büyüme ılımlı olduğu iddiası güç katar. New York Fed, 19 ay içinde en zayıf seviyesi olan Empire State imalat Endeksi 12,4 10,9 puan düştü, dedi. Econoday anketine göre, ekonomistler 20,1 bir okuma bekliyordu. Sıfır üzerinde herhangi bir okuma koşullarının iyileştirilmesi gösterir. Rapor verileri New York yavaş ama iş genişletme yansıtır gibi zayıf ama çok kötü oldu. Raporda şöyle dedi: “Aramaya devam et, firmaların kaldı oldukça iyimser hakkında altı aylık outlook, yine de iyimser olduğunu biraz daha ahenkli daha Kasım.”

Ev Üreticileri Ulusal Birliği Aralık ayında 56 hayal kırıklığı inşaatçı Güven Endeksi bildirdi, 60 Kasım ayındaki. Aralık sonbahar en düşük olduğu 2015 Mayıs ayından bu yana duyarlılık Endeksi itti ve bir nokta bir artış Econoday outlook kaçırdı. Bu düşüş, Endeksi FY18 ortalama 67, geçen yılın altında bir noktaya düştü.

Ekonomik verileri izleyerek, 97.44 de başlayan Dolar Endeksi, 97.08 çekildi. Pazartesi açılış okuma 97.71 yüksek aylık 19 yakındı.

Yen, bu arada, büyük rakiplerine karşı bu hafta başında güçlendirdi. Para az baş etmek için ironik bir şekilde, zayıf ekonomik veri çağırır. Ayrıca, politika toplantı programımız bu hafta boyunca, (SAYAÇ) Japonya Merkez Bankası ülke ekonomisi için büyüme, artan riskler konusunda uyarmaya bekleniyor. Uçucu mali piyasaların gerekçe göstererek, Çin'den ABD-Çin Ticaret Savaşı, ve öngörülemeyen talep, Japonya Merkez Bankası yetkilileri, ekonomi soğumaya devam edeceğini tahmin bekleniyor. Bu nedenle, Japonya Merkez Bankası on yıl eski ultra-gevşek para önlemler, satın alma tahvil ve negatif faiz oranları gibi sürdürüyor.

Büyük üreticileri arasında duygu Kasım ve Aralık ayları arasında çoğunlukla değişmeden olduğu Japonya Merkez Bankası tarafından yürütülen ' tank anket, üç aylık ekonomik bir çalışma gösterir. Üst üste ikinci ay için, okuma 19 düşüşler üste üç çeyrek sonra düz oldu.

Yukarıdaki sorunlara ek olarak, Japonya da BİZE kredi riski yüksek tehdidiyle karşı karşıya.

UBS Group AG son tahminlerine göre, Japon finans kurumlarının BİZE işletmelere yüksek kaldıraç ile sunulan kredilerin üçte birini yayınladı. Bu bankaların 1 trilyon dolar ayarlamak için kredi verilen son rakamlar gösteriyor.

AAA firmalar tarafından verilen borç düzenli olarak Japon bankalar tarafından son yıllarda satın alınmış olsa da, çatlak belirtileri vardır. Bu ay, bugüne kadar 2,5 milyar dolardan fazla kaldıraçlı kredi fonlarından geri çekilmiştir. Wells Fargo ve Barclays, örneğin, piyasadan kaldırıldı 415 milyon$.

UBS araştırma raporu hazırlayan analist Stephen Caprio, okur şöyle: “Japonlar teklif için BİZE krediler olmayacaktır kolay Kırılan. Çoğu Japon bankaları satın alır ve yatırımcılar tutun; doğrudan satış doğrudan kredi kayıpları umudu olabilecektir, bugün çok daha yüksek durgunluk risk gerektiren sürece oldukça sınırlı olacaktır.”

Özellikle, Japonya ile ilgili birçok ekonomik bültenleri geçen hafta piyasaları hayal kırıklığına uğrattı. Kurumsal mal fiyat endeksi arttı, çekirdek makine siparişleri beklenenden düşük büyüdü, ve Üçüncül Sanayi Endeksi Aktif biraz medyan tahminleri aştı.

En azından Fed yarın politikasını yayınlamaktadır kadar zayıf ekonomik verilere rağmen, dolar için boğa outlook yerinde kalır. Bu nedenle, oran zamları devamı doğrulayan Şahin bir açıklama flaş trendi tersine çevirebilir.

Teknik olarak, JAPON çifti 112.70 bulunan destek var gibi görünüyor. Ayrıca, stokastik göstergesi aşırı satım bölgesinde bulunmaktadır. Sonuç olarak, tüccarlar yakında bir eğilim ters tahmin edebilirsiniz. Yani, bu noktada kısa pozisyon kaçınmak akıllıca olacaktır.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: