Pfizer Novartis için başka bir Teklif yapması Bekleniyor

Ne Nedenle ele at Pfizer en son girişimi rekor 63billion dolar olarak bildirdi, aslında gelmiş olmalı kesin bir şey görünmüyor. ABD İlaç devi Pfizer karşı karşıya olduğu bazı sert karşısında, İNGİLTERE'DE her yana, birçok insan zorlu İNGİLTERE Ticaret Bakanı Vince Cable alır eylem. Kablo devralma teklifi, bu anlaşma soruşturma olmanın bir müdahale için bir kaç seçenek vardır. Kablo bu tür bir araştırmanın oldukça zor, uzun olurdu ve dikkate Avrupa birleşme Yasası alması gerektiğini kayda belirtti.

Birçok Pfizer Novartis yeni sahipleri ve başarılı olmak birçok İNGİLİZ Bilim tabanlı işleri mal olacağını düşünüyor. Sendika şefleri Kraft birkaç yıl önce Cadbury sahipliğini aldığında gerçekleşen iş kayıpları, yüksek sayıda herkese hatırlatmak istiyoruz ve iş kayıpları ve fabrika kapatmalar gerçek oldu benzer bir durum öngörüyor.

Zaten her ikisi de reddedilmiştir bu Nedenle, için iki teklif yapılmış olması, üçüncü bir teklif önümüzdeki birkaç gün içinde teslim edilebilir. Birçok zaten bir sonraki teklif yakında kartlarda olabilir ve Novartis göz ardı etmek için çok iyi olabileceğini söylediler. Nihayet bu büyük İngiliz şirketi BİZİM ellere görüyoruz olacak? Zaman gösterecek.

İkili Opsiyon Tüccarlar Kısa Vadeli bir bakış açısı

Bu önerilen devralma anlaşması gibi yüksek bahisli ile bu tabii ki bu iki şirket her hisse fiyatına etkisi vuruş var. Önümüzdeki birkaç gün ve hafta içinde payı değerler hareketi belirleyecek iki ana faktör aşağıda belirtilmiştir.

Başka bir Teklif üzerinde Tablo Olarak Pfizer vardır Olası walk away from anlaşma, bu büyük ihtimalle bir üçüncü sunacak yakında yer aldı Novartis. Bu iki şirketin hisse fiyatı üzerinde ani bir etkisi olacaktır.

Sendika Baskısı ve Siyasi İrade İle İNGİLTERE hazırlık için bir dizi seçimler bu ay, Siyasi liderlerin gelecek istiyor Kapla ilgili itiraz ve seçmen olarak bu tür açıklamalar ve çağrılar için eylemi ile ilgili bir soruşturma bir tür ya da başka beklenen bazı siyasi partiler, esas olarak, İşçi Partisi ve UKIP.

Broker Hisse Senedi Seçenekleri Sunan

Eğer dayanak varlık olarak ticaret hisse senetleri ile ilgileniyorsanız, lütfen önerilen ortaklarımızın listesinden onaylanmış bir İkili Seçenekleri seçtiğinizden emin olun. Alternatif olarak, aşağıda broker birini seçin.

  • CherryTrade Olması yapılan uzun süreli izlenim bizi biz onları test ediyoruz mutlu etmek için onaylamak CherryTrade bir broker değer ticareti ile. Hem yeni hem de mevcut müşterileri ve cömert ikramiye teşvikler bol var.
  • TradeRush – broker biz her zaman mutlu etmek tavsiye etmek bizim ziyaretçi olduğunu TradeRush. Müşterilerine İkili Seçenekleri varlıkları ve mükemmel müşteri hizmeti çeşitli vermeye gelince, yenmek için zor.
  • TopOption – kaydolmak için TopOption bugün bir gerçek para İkili Seçenekleri tüccar ve almak onların cömert kaydolun bonus için 100% mevduat miktarı. 85 ' ini verir ve 100 $minimum depozito ile, nasıl reddedebilirsin?

İlginizi Çekebilir: