Aussie beklediğimizden TÜFE Verileri Güçlendirmek için

 
20 Haziran tarihinde, 77 seviyelerinde 82 hedefi ile AUDJPY çifti uzun pozisyon almayı tavsiye ediyoruz. Alternatif olarak, 80 bir grev fiyat ile bir dokunuş opsiyonu satın belirtmiştik. Bir hafta içinde, hedef elde edildi. Aslında, çift girin ve hemen hemen aynı seviyelerde çıkmak bir şans daha verdi. İstihdam verileri S&P tarafından Avustralya borç azaltma ve beklenenden daha düşük bir değişim, geri 78.50 seviyelere Haç çıkardı. AUDJPY çifti önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük bir yükseliş göreceğiz olduğunu gösteriyor aşağıda açıklandığı gibi ancak, bazı ilginç gelişmeler oldu.

Japonya için yeni bir ekonomik teşvik paketi hazırlamak için Ekonomi Bakanı talimat verdiğini, en üst odada en fazla iki-üçte bir çoğunluğu elde etmek için son zamanlarda yapılan seçimlerde parti galibiyetini gördükten sonra, Japonya Başbakanı Shinzo Abe açıkladı. Abe firma tarafından yapılan açıklamada 106 düşük iki haftalık süre içinde Yen zayıfladı. Analistler Gücenmek piyasa katılımcılarının beklentisi depar olacak bir paket duyurdu sürece, Yen boğa kalmaya devam edeceğini düşünüyoruz. Böylece, bu hafta planlanan toplantı sırasında önemli bir duyuru yapmak Gücenmek beklemek emin olamayız.

Çarşamba sabahı, Avustralya İstatistik Bürosu q (CPI) kesilmiş ortalama tüketici fiyat endeksinde artış-o-%0.5 q bildirdi. İkinci çeyrek TÜFE verileri de sıralı bazda %0.4 büyüme analistlerin tahmin tepesinde. -O-y y temel bazda %1 arttı. Böylece, Aussie artış ve Yen önümüzdeki günlerde düşeceğini tahmin edebiliriz.

Teknik olarak, AUDJPY döviz çifti bir düşüş modunda. Ancak, grafikte görüldüğü gibi, çifti 77 hakkında bir seviyeye ulaştıktan sonra keskin bir dönüş yapmak için beklenebilir. Fiyat hareketi muhtemel desen ve beklenen stokastik göstergesinin yolu noktalı çizgiler olarak gösterilir. Ana trend Yukarı, sadece 1 oranı ödüllendirmek için risk sadece 100 pip kar için kısa pozisyon alarak beri:1 makul değil.

Böylece, tamamlanmış ve 77 seviyesine yakın bir pozisyon alın dip beklemek için bir tüccar için daha iyidir. Kaybını durdurmak amacıyla 200 pip giriş noktasının altına yerleştirilebilir. Uzun pozisyon 83.50 de soluksuz olabilir. Risk oranı ödüllendirmek için önerilen ticaret için 1:3.

İkili bir tüccar geçerli senaryoda tek dokunuş opsiyonu bir ticaret girerken düşünmek gerekir. Tek dokunuş opsiyonu ticareti için grev fiyat 83 veya daha düşük olmalıdır. Tüccar, aynı zamanda son kullanma tarihi Ağustos 21 bakmak gerekir.

İlginizi Çekebilir: