Düşük Borç, Düşüş ABD Petrol Envanter Petrobras Kadar

 
(New YORK Borsası: PBR) dünyanın en kaldıraçlı (borçlu) petrol şirketi petroleo on Brasileiro S. A. beklenen mali 2017 ikinci çeyrek gelir ve kazanç daha düşük olduğunu bildirdi. Petrobras, şirket olarak halk da çıkış hafif bir düşüş kaydetti bilinir. Yine de, borç azaltma, genel mali gücünü iyileştirme ve istikrarlı petrol fiyatları bazında, hisse senedi boğa açmak için bekliyoruz.

Brezilya Devlet şirketi R hisse başına 316 milyon dolar ya da R$0.03 net gelir, R 66.996 milyar$gelir elde bildirdi. İkinci çeyrekte geçen yıl net gelir R milyar 71.320 hisse başına 370 milyon dolar ya da R$0.03, R gelirleri dolar oldu. Street analistlerinin Petrobras 68.062 milyar dolar gelir milyar 2.405 R$kazanç göndermek için bekliyordu.

İlk çeyrekte, Petrobras R 4,45 milyar$net gelir kaydetti. İkinci çeyrekte net gelir daha düşük kar marjları ve satış hacmindeki düşüş nedeniyle azaldı. Vergi ile ilgili bir davada aleyhte bir kararla R 6.23 milyar dolarlık bir ücret sonuçlandı. Petrobras da açık deniz sondaj gemisi ile ilgili bir anlaşmazlık nedeniyle R 818 milyon dolar ödemiştir.

Şirket R 19.094 milyar dolarlık FVAÖK kaydetti, geçen yıl 7.1% ve analistler tarafından tahmin R$21.926 daha düşük.
Genel çıkış 2.776 milyon BOE/D (günde petrolün varil eşdeğeri)-o-y %1 y düştü. Brezilya'da, üretim %1.8 milyon 2.658 milyon BOE/D. aynı Şekilde, petrol ve ürünleri ithalat 5.01% genel bdp'ye 2Q17 geriledi, geçen yılın aynı dönemine içinde 359,000 bpd yükseldi.

Daha düşük bir kar ilk çeyreğe kıyasla rağmen, Petrobras $113.84 toplam borç azaltmak için, bir önceki çeyrek sonunda 5 milyar 115.12 $başardı.

2 milyar Bankası BNDES ait hükümetten R$bir kredi hattı sağlamak ilgilendiğini şirket belirtti. Petrobras 2018 vadeli 9.6 milyar dolarlık borcunun bir kısmını ekipman satın almak ve yeniden finanse kredi hattı kullanmayı planlıyor.

Finansman kaynakları şu anda Petrobras için kullanılabilir olan güven sinyal, Mali İşler Müdürü Ivan Monteiro belirtti. Anlaşıldı, vergi ile ilgili suçlamalar engelleme olabileceği gibi, şirketin genel üç aylık performans itiraz ediyor. Ham yakında BİZE stoklar keskin bir düşüşe geçen iki hafta boyunca ralli olacağını ayrıca, analistler inanıyorum. Böylece, temelde, hisse senedi kısa vadede hareket etmesi bekleniyor.

Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi hisse yükselen trend çizgisi boyunca hareket eder. Ayrıca, 50'nin üzerinde bir okuma ile RSI osilatörü yükselen reçeteli ilaç boğa iştahı gösterir. Böylece, Petrobras hissesi bir ralli bekliyoruz.

Olası yükseliş kazanmak için, yüksek ya da yukarıda bir seçenek yatırım imkanı arıyoruz. Önümüzdeki yatırım ile gitmek, ikili Sözleşme bir hafta boyunca aktif olmayı tercih ediyoruz ve hisse senedi $8.70 yakın ticaret olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: