Novartis Yeniden Yapılanma Planının Bir Parçası Olarak 2.000 İşleri Ax

 

Yaklaşık 400 iş İngiliz iş piyasadan yok ise 2022 İsviçre'de 2000 kişiye iş slash, planladığını küresel bir yeniden yapılanma kapsamında dünya çapında NVS) İlaç firması Novartis AG belirtti. Bu işten parçasıdır CEO'SU Vasant Narasimhan planı odaklanmak “kişiselleştirilmiş ve belirtilen” ilaçlarla gen terapisi bu maliyet birkaç bin dolar başına hasta. Bu taktik uzun vadede daha karlı olması için, yüksek hacimli uyuşturucu verim göre sonuçlanacağını Novartis inanıyor.

 

Novartis yeniden yapılanma planı

İsviçre grup İsviçre arasında birden çok üretim tesislerinde 1000 iş net zarar, özellikle Basel, Stein, Schweizerhalle ve Locarno içinde vereceğini söyleyerek resmi bir açıklama yaptı.

Duyurulan işten yaklaşık 450 istihdam yaratılması beklenen hangi Stein hücre ve gen terapisi üretim tesisi yapılacağı duyurulan inşaat dahil Novartis vurguladı. Kalan 700 işleri nedeniyle dünya genelinde diğer Novartis sitelere İsviçre'den iş operasyonlarını bir kayma azalmış olacak. Şirket İsviçre'de 12,800 milyon kişi istihdam etmektedir.

2020 yılı sonuna kadar İngiltere'nin Grimsby imalat sitesi çıkmak için planları olan başka bir haber bülteninde, Novartis belirtti.

Novartis çıkarılan aşağıdaki beyanı “Üç yüz doksan beş Novartis çalışanları de Grimsby site doğrudan etkilenen kararı ve ek müteahhitler istihdam ile üçüncü taraflar da etkiledi.”

2015 yılında ilan yenilemek stratejisinin bir parçası olarak, Novartis zaten Japonya, ABD ve diğer ülkelerde üretim birimleri değişiklikleri açıkladı. Şirket vurgu kişiselleştirilmiş ve özel ilaçlar yüksek hacimli uyuşturucu kullanımı üzerinde yatıyor.

Novartis CEO'su Vas Narasimhan söyledi: “Biz sürekli çalışmaları için küresel dönüşüm Novartis içine daha verimli, çevik organizasyon bunu sürdürülebilir yenilik ve teslim açan ilaçlar için hastalar.”

Narasimhan daha ifade şu: “Biz mümkün olan her şeyi yapmak için bizden yardım ortakları kim olabilir etkiledi idare ettiği bu zor geçiş,” ve vurguladı Novartis kalır “yürekten bağlı” onun varlığında İsviçre.

Novartis ifade eder miydi, devam etmek zorunda olan Genel Müdürlük, en büyük Ar-Ge merkezi, ve “gelişmiş üretim ayak izi” İsviçre.

Duyuru oldu eleştirerek bir “acı hap” ile İşçi Suisse Birliği. Birliğin masrafları bu yöntemi entegre ederek azalacak garantisi olduğunu iddia etti ve kararını gözden geçirmeye yönetimi talep etti.

Eğer durum Grimsby sitesi, Novartis ifade vardı, “etkili bir operasyonu.” Şirket ayrıca ortaya olduğunu düşünen bir dizi seçenek de dahil olmak üzere tecrit, “hangi olabilir potansiyel olarak izin tesisine kalmak açık.”

Yorum Novartis karara kurtarmak İNGİLTERE operasyonları, Haseeb Ahmed, İNGİLTERE Novartis Ülke Başkanı, şöyle devam etti: “Biz tedavi her çalışanı ile son derece saygı, hassasiyet ve doğruluk sırasında bu zor zamanda.”

Birkaç patent sona erecek olarak yatırımcılar iyi bir işaret olarak düşünün, ancak, ve şirketin jenerik ilaç firmaları arasında sert rekabetle karşı karşıya olacak.

Teknik olarak, hisse senedi 50 günlük hareketli ortalamasının üzerinde işlem görüyor ve MACD göstergesi pozitif bölgede bulunuyor. Biz, bu nedenle, hisse senedi kısa vadede boğa kalmasını bekliyor.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: