JPMorgan Boğa gibi Q2 Sonuçları Üst Tahminleri Döner

 
JPMorgan Chase & Co. 2.4 trilyon dolarlık varlığı ile firma (NASDAQ:JPM), global finansal hizmetler, analistlerin beklentilerini aşarak mali 2016 ikinci çeyrek sonuçlarını açıkladı. Ayrıca, gelir ve kazanç çeyrek y-o y daha yüksekti. Sonuç olarak, piyasalar, belli bir ölçüde, $70.61 ay yüksek 12 yakın hisse fiyatı bastırıyor ikinci düşünce vardı. JPMorgan Chase hisse fiyatı tüm gelecek hafta içinde güçlü bir yükselme için belirlenen finansal piyasalar dünyada görülen firma yükseliş belirtileri düşünüyor, inanıyoruz. Hisse fiyatı $63.96 Pazartesi günü kapalı.

New York merkezli JPMorgan Chase, 100'den fazla ülkede faaliyet gösteren, 2015 yılı ikinci çeyrek milyar 24.53 $milyar 25.21 2016 yılı ikinci çeyreğinde dolar net gelir %3'lük bir artış olduğunu bildirdi. Bildirilen ikinci çeyrek gelir Thomson milyar $24 tahminler Reuters büyüktür.

İkinci çeyrek için, tüketiciler ve küçük işletmeler milyonlarca hizmet şirketi hisse başına 6.2 milyar $veya $1.55, 2015 ilgili çeyreğinde hisse başına 1.57 milyar 6.29 $veya $net gelir marjinal bir düşüş kaydetti. Başına payı olarak, ancak, ikinci çeyrek kazanç $1.55 de 0,01 $daha yüksekti, bir önceki yılın benzer çeyreğinde $1 ile karşılaştırıldığında. Analistlerin kazanç tahmini hisse başına 1.35 dolar oldu.

İkinci çeyrekte faiz dışı giderleri için 10 milyar dolar olarak gerçekleşti, bir önceki yılın karşılık gelen çeyrek milyar 13.84$.

Zor iş ortamına rağmen, Ticari bankacılık bölümü için 696 milyon dolar net gelir-y yükselişi-o %33 y bildirildi. Benzer şekilde, Varlık Yönetimi Bölümü 521 milyon dolar net gelir, bir y %16 kadar-o-y olarak gönderildi. Kurumsal ve Yatırım bankacılığı (CIB) kesimi net gelir milyar $2.49, 2.34 milyar dolar, geçen yıla göre. Tüketici ve Toplum bankacılık kesimi için 2.4 milyar $-o-%5 y y büyüme gördü. Şirketin tüm bölümlerle istikrarlı bir şekilde artış kaydettiğini böylece açıktır. Yani, temelde, hisse fiyatı yükselme şansı daha yüksek.

Stoku Temmuz ayının ilk haftasında 58 destek seviyesini test ettikten sonra yükseldi. Hisse senedi için bir sonraki önemli direnci 70 yaşında. Stok sıkıca 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, RSI 50 seviyesi geçmiş gitmiş, böylece sayacı boğa işaret etmektedir.

İkili bir tüccar güvenilir bir ikili komisyoncu bir dokunuş opsiyonu satın alma yoluyla uzun pozisyon alarak düşünebilirsiniz. Arama seçeneği grev fiyat $70 daha büyük olması, mevcut şartlar altında olmamalıdır. Ağustos ayının ikinci haftasında son kullanma tarihi ticaret kurulum için ideal olacaktır.

İlginizi Çekebilir: