Euro FOMC Tutun Faiz Oranları, Odak

 
Şimdi Amerika Birleşik Devletleri Federal Rezerv tarafından toplantı arkamızda olduğunu ve sonuç “hiç bir zam” olduğunu biliyoruz – piyasalarda klasik sahte bir hareket çekti. Cuma günü, bir gün Fed kararı açıklandıktan sonra, tüm piyasalarda ABD doları hareket Sil ve hemen hemen tüm dolar ayılar sık gördük.

Bu kez tersine olmak kaderinde olduğuna güçlü bir şekilde inanıyorum. Bu YENİ, 116 altındaki AVRO / 1.16 yukarıdaki pop için orta vadede, yanı sıra dalış için arıyorum.

Temel bir bakış açısı baskı altında Euro gösterir. Fed oranları üzerinde hareket etmemesi gibi, bu biraz daha kolaylaştırmak için Draghi ve İşbirliği üzerinde baskı koyar. Fed ve Avrupa Merkez Bankası (Avrupa Merkez Bankası) alanı farklı yolları birçok kez olduğunu duyduk Draghi söylüyor. Bu Avro, ABD doları karşısında zemin kaybetmeye ve tüm genel kurulunda zayıflatmak yaptı.

Son Fed kararı ECB (son birkaç gündür söylenti var) (Nicel Gevşeme programı), bu SO uzatmak anlamına gelebilir. Uzatma iki şekilde gerçekleşebilir: ya ECB tahvil satın alma programını sonu için geçerli milyar 60 €/ay veya son ertelenecek aylık alımlarını artıracaktır. BİLGİNİZE: ECB SO 2016 Eylül ayına kadar çalıştırmak için planlanmıştır. Bu süre için herhangi bir uzatma daha fazla hareket hızı temsil edecek.

Bu hafta Draghi, Avrupa Parlamentosu Ekonomik ve Parasal Komite önünde ifade verecek ve daha hafifletilmesi için ipucu olabilir. Eğer durum buysa, Euro üzerinde yeniden baskı bekliyoruz.

Bu makalenin başında belirtildiği gibi, baş boğa ve ayı AVRO / ABD aynı zamanda iyilik EURGBP ve Avro / Japon Yeni duyuyorum. Bu AVRO / ters hareket etmeliyiz hızı ABD dezavantajı olacak hareket daha güçlü olacaktır eğimli düşünmemi sağlıyor. Bu avro / Japon Yeni 140-141 düzeyi, nihai hedef için seyahat için izin vermek için olacak.

ABD doları / Kanada Doları Vali Poloz Pazartesi günü konuşan ve Perakende Satış yayınlanmış olacak gibi bu hafta odak noktası olacak. Son OPEC petrol hedefleri dikkate alarak, (petrol 80 dolar seviyesine taşınması hakkında konuşuyorlar), yeni bir trend yüksek Kanada Doları için bu çift için odak 1.2860 ile olumsuz tercih ediyorum olabiliriz.

İlginizi Çekebilir: