Tesla Model 3 Haftalık Üretim Hedef Elde

 

Elektrikli otomobil üreticisi Tesla, Inc Elon Musk, kurucusu ve CEO'SU. California fabrika bir hafta içinde 3 5000 Modelinin üretimi hedef elde (NASDAQ: TSLA) Tweet Pazar günü geç saatlerde. Fabrikanın genel bir haftada 7 bin otomobil imal misk de ortaya çıkardı. Kuşkucu kısa satıcıları, Tesla'nın hisse senedi kısa olacak, fabrikaya bir kez daha dayattığı tarih kendini Bayan umarak tarafından 2 milyar dolardan fazla bu ay kaybettik. Hissesi %40 oranında, Nisan ayında kaydedilen en düşük değer kazandı. Bu trendin devam etmesi bekleniyor ve ayıların daha fazla hafta altında verilen ayrıntılar nedeniyle ileride kaybedeceği bekleniyor. Tesla $335.10 Pazartesi günkü seans kapalı.

Şirket kendisi bir sonraki ayın sonuna kadar haftada 6 bin araç üretim iddialı bir hedef belirledi. Mevcut bilgilere göre, Tesla ikinci çeyreğin son haftasında 5,031 Model 3 araç yuvarlandı. Ayrıca, 1,913 Model S ve Model X araç üretilmiş oldu. Genel olarak, Tesla 2Q18 sırasında 55,339 araçların imal, önceki çeyreğe göre %55. Özellikle, 28,578 Model 3 araç son-çeyreğinde üretilen 24,761 Model S ve Model X araç ile karşılaştırıldığında, bir araya getirilmiş.

Tesla iki kez üretim hedefleri eksik sonra bu başarı elde etti. Elon Musk ikinci çeyreğin sonunda 5000 Model 3 otomobil üretmek olacağını yatırımcıları ikna etmeye çalışıyor. Şirket ayrıca Model 3 rezervasyonları İlk Çeyrek sonunda 450.000 aştı, iptaller ve yeni siparişler için muhasebe sonra ortaya koymuştur. 3 Model 35.000 $ ' lık bir aracı olarak duyurulmuş olsa da, Tesla şu anda aracın sadece pahalılaşan sürümünü üretiyor. Şirket üst sınıf sürümleri için emir vermedi.

Son sekiz yıl içinde, şirket sadece iki karlı bir çeyrek vardı ve kırmızı derin. Ancak, Misk şirket Modeli 3 üretim hedef elde sonra kar geri döneceğini belirtti. Şirket ayrıca, net kar ve üçüncü ve dördüncü çeyrekte pozitif nakit akışı tahminini yineledi, zayıf ABD Doları ve Çin'de daha yüksek ithalat tarifeleri rağmen.

Hisse yükselen Üçgen formasyonu yukarıdaki kırılma eşiğinde olan fiyat grafiği gösterir. SİNYAL göstergesi pozitif bölgede bulunmaktadır. Bu nedenle, hisse senedi önümüzdeki günlerde mitinge bekliyoruz.

Yükseliş faydalanmak için, ikili opsiyon komisyoncu tarafından sunulan bir arama seçeneği, yatırım yapmayı planlıyoruz. Bu seçenek, bir hafta süreyle geçerli olmalıdır. Ayrıca, Tesla'nın hisse senedi $335 yakın NASDAQ ticaret olmalıdır. Ancak bu koşullar sağlanırsa çağrı opsiyon sözleşmesi yatırım yapabiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: